Pani Pasternak? Komornik już jedzie do pani!

Pani Pasternak? Komornik już jedzie do pani!

wpis w: audycje, Blog | 13

Ale ja nie mam żadnych długów! To oczywiście parafraza znanego nagrania: „Pani Potrzeba? Taksóweczka czeka z zakupami” (nie chodzi tu o Potrzebę19).

A już całkiem serio – nagranie podesłał Charlie, który od wielu miesięcy stara się bezskutecznie załatwić z firmą windykacyjną kwestię bezpodstawnego domagania się spłaty długu, od nie tej osoby co trzeba. To mocno irytujące, kiedy jesteśmy codziennie dręczeni i terroryzowani SMSami, zawierającymi dodatkowo opis konsekwencji, jakie spotkają nas jeśli nie spłacimy długu, w przypadku Charliego B. – fikcyjnego.

Zachęcałem ostatnio słuchaczy, aby podsyłali nagrania z prowokacjami i żartami telefonicznymi. Sprawy „konsumenckie” lub rozmowy takie jak telefon Charliego to także ciekawa akcja. „Kto buców nie tłucze, ten sam jest bucem!” – jak mawiał superbohater WilQ! Pamiętajcie, że w przypadku nadużyć ze strony firm windykacyjnych, możecie składać skargi do Rzecznika Praw Konsumenta, a w przypadku komorników, do sądu przy izbie komorniczej.
 

13 Odpowiedzi

 1. 😀 LOL

 2. haha, zanotował xD

 3. Ciezko bedzie to pobic :))

 4. Mógłbym zrozumieć frustrację dzwoniącego. Ale poziom buractwa jakim się wykazał aż razi. Jeśli ten facet dzwoni od pół roku z takim nastawieniem i tak traktuje osoby po drugiej stronie no to średnio się dziwię że go tak traktują. W sumie to nawet nie jest zabawne. Wystarczy odrobina kultury a w ewentualności program do blokowania połączeń i sms z określonego numeru. Też trzeba pamiętać że numer telefonu, który posiadamy mógł należeć do kogoś wcześniej. Gdy taka osoba z niego zrezygnowała to po roku prawdopodobnie taki numer wrócił na rynek. Dzwoniącego sam bym teraz nękał 1 smsem na minutę za tą wiązankę jaką puścił. Wstyd mi że mamy w „społecznośi” kogoś kto z takim jadem życzy komuś żeby zdychał w największych męczarniach. Żenada.

  • Wstyd to mi za Ciebie. Jak wspominałem dzwoniłem do nich od 5 miesięcy grzecznie prosząc o załatwienie sprawy. Brak załatwienia sprawy i bezczelność niektórych konsultantów doprowadziły do utraty mojej cierpliwości.

   Co do tego, że ktoś mój numer kiedyś posiadał to to jest bzdura. Dzwonią do mnie dlatego, że dałem się złapać w ich skurwysyńskie praktyki ściągania długów. Tj. zostawienie kartek z prośbą o pilny kontakt pod każdymi drzwiami mieszkań w bloku.

   Co do wiązanki, doprowadziła do niej bezczelność konsultanta. Wcześniej w rozmowie nie atakowałem go ad personam.

   Jak widać po tym co piszesz, nie znasz sytuacji. Którą z rozmowy zrozumieć powinieneś, więc Twój komentarz ocenię podobnie jak oceniłeś mój. Żenada.

 5. Padłem i leżę!

 6. Profesor leniuch jesteś komornikiem?

 7. Ja przeprowadziłem podobne dialogi z cyfrowym Polsatem, przez dwa lata.Po zerwaniu umowy z tymi hujami! Kazali mi oddać za dekoder który od nich kupiłem.

 8. Do mnie dzwonili przez 2 lata, szukali jakiegoś typa co go nie znam, to w końcu im powiedziałem że tak, to ja jestem, ale teraz mieszkam w Paragwaju i niech mnie w dupę pocałują.

Zostaw Komentarz