Ogłoszenie duszpasterskie

Ogłoszenie duszpasterskie

wpis w: Blog | 12

W związku z ostatnimi problemami technicznymi i brakami w slotach, od chwili obecnej każde wejście na live będzie również automatycznie retransmitowane na kanale YouTube Nocne Radio LIVE (dostępny pod łatwym do zapamiętania linkiem http://nocneradio.pl/youtube). Skrypt jest automatyczny, nie wymaga żadnych zmian ze strony nadających. Nawet jeśli zabraknie slotów, na YT się nie skończą.

12 Odpowiedzi

 1. Genialne rozwiązanie 😉

 2. może jeszcze donejty na jutubie dałoby się uruchomic?

 3. Ostra audycja !!! Krawiec do boju !!!!

 4. Witam, a gdzie się podziała poprzednia audycja: Luźne Gatki – forum słuchaczy ? Przez chwilę była na stronie NR i znikła. Cenzura ?

  • Aftery na tiny-chacie miały nie być nagrywane a część osób, które brały udział w rozmowach zaprotestowała przeciw publikacji.

   • Fajnie wiedzieć, że ludzie pieprzą coś po 3h a potem się tego wstydzą ;D

    • Ale była przez jakiś czas dostępna na stronie NR. Aftery to aftery i nie wrzucajcie ich na stronę to będzie spoko, a i tak widzę że są nagrywane. Pozdrawiam.

    • @
     Biker
     28 czerwca 2017 |

     Nie są, ten był wyjątkowo z uwagi na zatkanie radia … taka zastępcza inicjatywa. Ale to bez znaczenia. Było słuchać LIVE 🙂

 5. A szkoda, przesłuchałem do połowy i after był dobry. Mam nadzieje ze beda sie pojawiac jako nagrania, niestety nie mam mozliwosci słuchać radia na zywo.

 6. janusze w passacie

  Co do afterow to bywaja one czasem bardziej merytoryczne niz sama audycja (zeby nie bylo ze chce obrazic jakiegos prowadzacego) ale czasem sie tak zdaza, chociazby z tego powodu ze w afterach bierze wieksza grupa ludzi a do audycji boja sie zadzwonic. Pomysl z retransmisja na YT bardzo dobry, a tego uposledzonego retarda ktory blokuje sloty na vpnach pies jebał.

  • Zastanów się: jak upośledzony retard może blokować sloty na vpn-ach? Gdzie tu logika? Poza tym, pan X jest bardzo dobrym znajomym pana Y, więc nie rozumiem oburzenia, nie rozumiem wielu rzeczy w tym radiu. Może jestem retardem?

Zostaw Komentarz