Ogłoszenie duszpasterskie – nowy serwer radiowy

Ogłoszenie duszpasterskie – nowy serwer radiowy

wpis w: Blog | 7

Z nieskrywaną radością chciałbym ogłosić, że przenieśliśmy się na nowy serwer radiowy. Cały czas możecie nas słuchać na http://nocneradio.pl/listen.html, w ciągu nocy powinny się odświeżyć strumienie TuneIn. Pozbyliśmy się trąbek, od teraz 24/7 możecie słuchać archiwalnych audycji Nocnego Radia. Pojawił się też adres https://paypal.me/nocneradio. Mamy również kompletnie nowe zaplecze serwerowe naszego archiwum, dzięki czemu między innymi nie będzie opóźnień przy przewijaniu audycji. Ogromne podziękowania dla Grześka, naszego słuchacza, który zapewnił nam infrastrukturę serwerową!

7 Odpowiedzi

 1. Dziękuję, jako słuchacz, słuchaczowi Grześkowi. Dziękuję duszpasterzom.

 2. Czy jest w planie wejscie na itunes?

 3. Powtarzasz się, Krawiec…

 4. To bardzo dobra nowina. Teraz wszyscy słuchacze się pomieszczą. Mam jednak parę uwag.

  1. proponuję zostawić muzykę, przynajmniej po audycjach na żywo. Ułatwi to nagrywanie programów we własnym zakresie (szybciej będzie się można zorientować, gdzie się audycja kończy)

  2. Trzeba coś zrobić ze starym serwerem, bo tam 14 osób słucha muzyki, na nowym już ByteEater nadaje dla 17 osób. Może jakieś przekierowanie albo komunikat?

  3. Proponuję też zrobić adres w domenie nocneradio.com, pod którym byłby podmontowany zawsze aktualny serwer radiowy. To wyeliminowałoby kwestie aktualizacji danych strumienia w przypadku zmiany serwera, zarówno u słuchaczy, jak i w bazach stacji radiowych

  3majcie się i róbcie radio dalej. Dobra robota!

Zostaw Komentarz