Odyseja komiczna – czyli nasz kapitan jest idiotą

Odyseja komiczna – czyli nasz kapitan jest idiotą

wpis w: audycje | 7

Komputer pokładowy Potrzeba20 uległ awarii. Niewidomy strzelec Foorack, milczący lingwista Ciąg Bolunga, znający się na wszystkim, tylko nie na naprawianiu mechanik Adwokat, oraz bezradny i głupi kapitan Krawiec kombinują jak tu polecieć w kosmos.

7 Odpowiedzi

 1. W kosmosie nikt nie usłyszy waszego kwiku. 😀

 2. A pro po odysei kosmicznej to pojawila sie nowa Superprodukcja!
  http://m.audioteka.com/pl/audiobook/2001-odyseja-kosmiczna

 3. W audycji o Smoleniu Krawiec powiedzial cos bardzo waznego: zeby w teatrze, w kabarecie nie isc na latwizne. Bardzo slusznie. Mam niestety wrazenie, ze w tej audycji poszliscie na latwizne.

  • Przypominam, że to była audycja „awaryjna”. Potrzebie siadł net, a my postanowiliśmy coś sklecić na szybko i zaimprowizować. Nie było w ogóle czasu na jakiekolwiek przygotowania, a nawet ustalanie czegokolwiek.

   • Spoko, nie bylo tragicznie. Ale pomysl audycji z improwizacja (ale nie improwizowanej!) polaczona z lotami w kosmos to pomysl ktory ma kolosalny potencjal w sobie IMHO. Wiec w przyszlosci moze warto to pociagnac, wlasnie z jakims lepszym przygotowaniem.

  • Przecież nie szli na łatwiznę. Samo założenie, że audycja o locie w kosmos odbywała się w rakiecie, która nawet nie wystartowała jest świetnym pomysłem.

  • Wymagania od Krawca, żeby było jak w teatrze, to już komplement.

Zostaw Komentarz