Najbliższe plany radia

Najbliższe plany radia

wpis w: Blog | 4

O planach radia postanowiłem napisać w osobnym poście (zna ktoś jakiś dobry polski odpowiednik słowa – post?). Na chwilę obecną jest nieźle. Pomijając jedna, przykrą sprawę, która nadal siedzi mi gdzieś w głowie – zejście z kapitańskiego mostka drugiego kapitana – Claude’a. Udało się natomiast zgromadzić spore archiwum audycji (większość nadal tylko na naszym kanale youtube). Wokół radia zebrała się całkiem zacna ekipa ludzi, słuchaczy i nadawaczy. Jest też konkretna identyfikacja wizualna, jest strona, profile facebookowy i youtubowy.

A co w planach? Na pewno chciałbym teraz uzupełnić archiwum audycji na samej stronie www, muszę tez zająć się pozostałymi, drobnymi już poprawkami na stronie. Do rozpoczęcia nadawania przygotowują się nowi nadający! Znacie ich, ale z konkretnymi informacjami wstrzymam się jeszcze chwilę. Zdradzę tylko, że zapowiadają się naprawdę świetne audycje!

Osobna kwestia, to zbliżająca się opłata, na następny rok używania serwera radiowego. Co prawda nie zdążył się on jeszcze nawet rozgrzać, ale nie zmienia to i tak faktu, że trzeba go będzie utrzymać. Jeśli chciałbyś dołożyć się do tego i zasponsorować radio, namiary na konto są w dziale „wspieraj”. Wielkie dzięki dla tych, którzy już to zrobili! (lista dobrodziejów niebawem).

Wracając do przyjemniejszych spraw – chciałbym aby radio utrzymało swój unikalny, kameralny klimat. Pewnie pojawią się nowi słuchacze, ale nie koniecznie musi to oznaczać zmian w samej formule i klimacie Nocnego Radia. Po namysłach postanowiłem nie promować NR na żadnych Wykopach i innych tego typu agregatach newsów. Nie chodzi o to aby się tu zbiegła nagle wataha ludzi, społeczność budowana stopniowo i we własnym tempie to trochę inna jakość. Nocnego Radia słuchają bardzo różni ludzie, zwykle są to jednak osoby posiadające w sobie jakąś pasję, inteligentne (ale wam k… słodzę), takie, dla których słuchanie audycji jest swego rodzaju przyjemnym rytuałem. Niech tak zostanie!

Krawiec

4 Odpowiedzi

  1. Tajny Współpracownik

    Post – wpis

  2. Odpowiednikiem słowa POST jest WPIS.
    Może Claude powróci jak już strona powstała. W każdym razie jej braku zarzucić już nie może.

  3. JesusAntiCunradus88

    No i na czym stanęło z Kunradełem44?

  4. I tam ma być Krawcze. Nie ilość a jakość. Pzdr

Zostaw Komentarz