HERO – Wywiad z Kubą Potockim

HERO – Wywiad z Kubą Potockim

wpis w: audycje, HERO | 6

Kuba jestem członkiem Stowarzyszenia ARMA-PL i uprawia szermierkę pełnokontaktową. Razem z Zenonem rozprawiają o fechtunku i broni.

Kanał Youtube Kuby Potockiego

Kuba o Dawnych Europejskich Sztukach Walki

6 Odpowiedzi

  1. Przechodzimur

    Gratuluję ciekawej i wciągającej audycji. Bardzo liczę na kontynuację rozmowy z Panem Potockim i częstsze pojawianie się audycji Hero na antenie NR.

  2. Cieszę się, że komuś się podobało. To był mój debiut radiowy i w ogóle w jakichkolwiek mediach na żywo, więc nie obyło się bez kilku przeinaczeń wynikających ze stresu. Tak jak mówiłem na końcu, temat, który poruszyliśmy z Zenonem to dopiero wierzchołek góry lodowej. Jestem do waszej dyspozycji w przyszłości. Zapraszam też do siebie na YouTube’a. Łatwo mnie znaleźć po imieniu i nazwisku (:

    • Podobało się z całą pewnością większej ilości osób. Z tym że wiesz, jak jest coś rzeczowo powiedziane to później wielu ludzi pomyśli tylko tylko „Aha, no tak” no to po co pisać komentarz? 🙂 Jest dobrze i też mam wielką nadzieję że wrócimy do tematu. Z tym że będę musiał przesłuchać tej audycji, czyli też siebie, czego nie lubię. Aha, wrzucam linki, mieliśmy małe niedopatrzenie i Ci nie daliśmy wcześniej linka do strony i YT.

  3. fajne

Zostaw Komentarz