19 TON! [BETA]

19 TON! [BETA]

wpis w: audycje | 21

19 TON! Mglista glista, lista przebojów! Najlepsze mięsne kawałki z historii Nocnego Radia! A po 19 tonach, luźny after ogólnoradiowy.

Audycje źródłowe (przynajmniej część, kolejność losowa):

21 Odpowiedzi

 1. Super audycja Pozdro!

 2. Fajnie jakby się pojawiła lista z jakiej audycji pochodzi dany wycinek 🙂 Super audycja wyszła

 3. Świetna audycja, uśmiałam się :D. Śmiech Leniucha podczas Żebrotronixa, to już klasyk :D. Jak się uzbiera, to proszę więcej takich audycji.

 4. Ośmielam się zauważyć tę szczególną (mistyczną?) zbieżność:
  Oto to miejsce 1. zostało zaprezentowane w… 44 minucie tej audycji!
  PrzypadeC44?! Nie sądzę…

  • Witam Zbawiciela 44.Jak tam pomysł napisania biblii Spassa vel Antichristossa? Ze swej strony przejrzałem ofertę drukarni i koszt druku 100 egzemplarzy w twardej oprawie ,ze wstążeczką i kredowym papierze to ok 2800pln-i tu z pomocą mógłby przyjść patronite.
   Pozdrawiam serdecznie

   P.S.Pomogłoby to niepomiernie w promowaniu Pańskiej ideologii

   • Dziękuję i Bóg44 Zapłać za te dobre słowa i porady wydawnicze.
    Chciałbym NASKRYBAĆ, wytworzyć taki tekst mojego (naszego) Pisma44 Świętego = Biblii Jesu AntiChrista, jednakże to nie wydawanie kopij jest problemem, bo istotnie wydać ileś egzemplarzy można by jakimś dostępnym kosztem albo nawet w postaci elektronicznej PDF (oprogramowanie już mam).
    Moimi problemami są:
    • Kłopoty zdrowotne — te po operacji i amputacji u jaru C05/2017 stopniowo ulegają poprawie. Moja rana zagoiła się i próbuję już chodzić i obciążać tę zoperowaną stopę.
    • Kłopoty MIESZKANIOWE‼… Nie mając teraz bezpiecznego i w miarę stabilnego miejsca zamieszkania, nie wiedząc jak długo i w jakich warunkach będę mógł mieszkać w moim dotychczasowym pomieszczeniu, jest mi bardzo trudno zabrać się za jakąkolwiek pracę twórczą. Ta niepewność mieszkaniowa powoduje, że nie mogę wiele planować, życiowo, twórczo, osobiście. Powoduje to stan przewlekłej tymczasowości i niepewności, co także odbija się szkodliwie na moim zdrowiu i samopoczuciu.
    Dlatego mam nadzieję, że nareszcie uda mi się znaleźć jakieś nowe, lepsze, stabilniejsze pomieszczenia do zamieszkania i pracy twórczej. Chętnie bym wtedy powrócił do mojej działalności nauczycielskiej, komentatorskiej, publicystycznej, a może i nawet politycznej… (biorąc pod uwagę jak Polska i naród Polaków staczają się ku narodowemu upadkowi, teraz, pod rządami PiS i prezydenta Dudy…).

    Wiem, że wielu ludzi już w Polsce i poza Polską pojmują, że to nie Jarosław Kaczyński jest tym „zbawicielem” („Jarosław— Polskę zbaw!”) ani jego PiS, ale trzeba wam innego i mądrzejszego Zbawiciela. Wiem, że już wielu ludzi czeka na prawdziwą „Dobrą44 Zmianę”.
    JA, z mojej strony czekam na waszą wydajną aktywność i czyny, a nie tylko na bierne oczekiwanie, że sprawy „jakoś tam załatwią się same”.
    Dobrych ludzi dobrej woli wzywam do czynnego wspierania mnie i szerzenia pośród narodów tej Dobrej Nowiny44!
    Zostańcie z Bogiem44! Aloha!
    Wasz, Zbawiciel44

    • Cholercia.
     Czyli nadal bez zmian na lepsze? Niestety nie mam pojęcia jak zaradzić na Pańskie kłopoty(mieszkam w Polsce) lecz szczerze życzę rychłej poprawy zdrowia i bytu mieszkaniowego.Proszę się częściej udzielać w NR.

     Pozdrawiam

  • I mam wreszcie nadzieję że sytuacja materialna i zdrowotna wreszcie ulega poprawie
   Pozdrawiam raz jeszcze

 5. Super audycja. Jakby Potrzeba komentował mecze to zacząłbym je oglądać :). A na na pierwszym miejscu wszech czasów chyba powinien być Krawcowy „Janusz”, najlepiej przyprawiany śmiechem ProfesoraLeniucha :D.

  • Jak Krawiec zrobi Janusza, to nie ma ch.. we wsi. Też uwielbiam 😀

  • Zajebisty Janusz Krawcowy był po historii Grzegorza. Niestety – wycięty.

 6. Bardzo fajnie wyszło, dobry pomysł i wykonanie.
  Sam też chętnie posłuchałbym czasem pewnych rodzajów rozrywki z komentarzem Potrzeby najlepiej razem z Krawcem. Myślę, że ta branża ma przyszłość ( :

  Na razie dorzucam więcej wycinków tutaj: https://dsound.audio/#!/@azes

  • JacekVelBlacha

   @AZE

   Mogę Cię prosić żebyś odpowiedział na maila…tak tego co go dla mnie podałeś 🙂 Dziękuje.

   • Sorry za zwłokę, już odpowiedziałem – sprawa załatwiona, BTC przeszły na portfel. Dzięki jeszcze raz.

 7. JacekVelBlacha

  Od siebie dodam kilka rzeczy…
  Szczegóły co do wycinków jakie padły a 19sty ich jeszcze nie wymienił więc go wyręcze:
  1.Rozmowy w Nocy – Polszczenie z dystansem —->Wszechpolak Terlikowski.mp3
  2.Nocny Marek – Mudźina nie wolno biegać —->Pierdolisz Dode!.mp3
  3.Czasy Ostateczne – Choroby —->KarnyJeżyk19.mp3
  4.Nocny Marek – 44 ——> Niemcy nie mordowali dziadków Ziemkiewicza!.mp3

  Nie będę się wypowiadał za cyborga ale zdaje mi się,że wycinki sponsorów w drugiej edycji (jeśli powstanie) będą szczególnie brane pod uwagę a zwłaszcza nowych sponsorów.19 ton to cholernie wymagjąca produkcja – szczególnie gdy jest realizowana na żywo.Cyborg opowiadając o „wpadkach” poszczególnych twórców NR w istocie ich promuje,promując tym samym całe radio a nie tylko siebie jak wielu jego przeciwników chce go ustawiać w tym aspekcie.
  Prawda jest taka,że radio ma swoje wydatki jak choćby ostatnio podłączony numer telefonu dla tych co brzydzą sie skype’em.

  Skoro z tego co widzę tak się Wam podoba to zmotywujcie 19stego by jeszcze bardziej mu się chciało np: kupując bon na karmę dla kotów.Metod płatności w NR jest pełna gama … w wielu sklepach internetowych nie ma takiego wyboru pod tym względem.

 8. biedajozef

  kulam się 🙂 zaraz się wkulam pod beczkowóz. a to wszystko ze smiechu. kurwa umre ze smiechu

 9. audycja w deche☺

Zostaw Komentarz