Top 10 faktów o Instagramie. Dla laików social mediowych i nie tylko !

Top 10 faktów o Instagramie. Dla laików social mediowych i nie tylko !

wpis w: audycje | 2

Siemanko nocne radio !

Trochę mnie tutaj nie było, ale wracam dla Was z kolejnym wideo. 🙂

Bardzo krótkie i przyjemne 3 minutki, myślałem trochę o Was jak robiłem ten odcinek, bo dużo jest tam informacji, które

mogą się przydać tym, którzy chcieliby wejść w świat najpopularniejszej aplikacji społecznościowej po Facebooku.

Wszystkiego dobrego i pamiętajcie by lajkować, jeśli Wam się podoba i oglądać do końca! <3
Max

 

2 Odpowiedzi

 1. Czytajmierz

  Przeraża mnie, jak bardzo Max ogarnia kwestie przedstawiania kontentu na tubie. Choć nie jest to materiał dla mnie, a raczej dla ludzi z młodszego pokolenia, to widać tu ogromny potencjał na kanał PewDiePie-o-podobny. Na razie zbiera mało wyświetleń i ma słabe zasięgi, ale to kwestia odpowiedniego marketingu i roku-dwóch lat regularnego ciśnięcia z filmikami. Btw. nie myślałeś o tym, by nagrać (tak na próbę) jeden gameplay z komentarzem z jakiejś popularnej gry komputerowej? Taki team fortress 2 czy hearthstone chociażby (coś, co nie angażuje twojego pełnego skupienia)?

  Jeszcze jedna ważna kwestia. Na twoim miejscu pomyślałbym nad nagrywaniem wielu dubli (powtórek) – szczególnie w przypadkach zająknięć, zacięć czy przejęzyczeń, itd. – bo u takiego PewDiePie’a czy innych Gonciarzy (przy filmikach, gdzie mamy cięcie co 3 sekundy) zająknięcia są ograniczone do minimum ze względu na nagrywanie sporej ilości dubli właśnie. Bo skoro cięcie w materiale występuje co 3 sekundy, a 2 sekundy z tego cięcia jest zająknięciem się, to wygląda to tak, jakby ci się nie chciało dograć tych 3 sekund w poprawny sposób. To jest kwestia, nad którą warto popracować. Duble to złoto dla profesjonalnego kontentu.

 2. Kurcze to jeden z najlepszych i najbardziej wartościowych feedbacków jakie dostałem.

  Nigdy nie będę Pewdiepie,ale dziękuję za docenienie.

  Tak, taka praca i małe zasiegi uczą pokory, szczególnie jeżeli nie robisz wiralowego kontentu, raczej.

  Duble? Robię robię, ale czasem rezygnuje i zostaje z tym czym jest by bylo bardziej naturalnie, każdy robi błędy jak widać zresztą (moment – 16 miliardów wyszukań)

  Dzięki jeszcze raz za poświęcony czas na tak wyczerpujący komentarz, pomimo tego, że kontent tak jak mówisz nie jest Twój.

  Są to godziny obserwacji innych, szukanie własnego stylu oraz dziesiątki godzin tutoriali na YT i montowania, no ale cóż. Lubię to robię.

  Wszystkiego dobrego Czytajmierzu <3

Zostaw Komentarz