Supernova – Spontaniczna rozmowa z Gurgiem

Supernova – Spontaniczna rozmowa z Gurgiem

wpis w: audycje, Supernova | 9

Wywiadzik z Gurgiem prowadzony na całkowitym spontanie. Rozmowa z jednym z najbardziej oryginalnych, polskich youtuberów. Artysta, twórca gier i showmen, którego najprawdopodobniej jeszcze nie raz usłyszycie w Nocnym Radiu!

link do kanału youtube Gurgiego.

9 Odpowiedzi

 1. Kurza stopa…, elegancki i zaskakujący wywiad. Dzięki Krawcze. Nie spodziewałem się Gurgiego tutaj. Świetny pomysł. „Fanuję” Gurgiemu od wielu lat. Ciebie również dość długo słucham. Gra gitara. Dzięki. Oby więcej takich pomysłów. Gratuluję.

 2. Zderzenie dwóch niecodziennych i niekonwencjonalnych osobowości – Gurgiego und Krawca zaowocowało zgodnie z moimi oczekiwaniami bardzo interesującą rozmową. [łapka_w_górę]

 3. Pytajmierz

  Gurgie w Nocnym Radiu… To teraz słyszałem już wszystko. Najs.

 4. JacekVelBlacha

  Mnie zastanawiał wydżwiek samej rozmowy …trochę jakby nagle Krawiec odnalazł sam siebie.Wsłuchajcie się a usłyszycie to co ja! Gurgiego prawie wogóle nie znam więc wypowiadał się nie będę ale jeśli tak dobry wpływ ma rozmowa z tym gościem na Krawca to powinni rozmawiać codziennie.[łapka_w_górę]
  Naszła mnie teraz taka refleksja,że w takim stylu to nawet z Etamem Krawiec nie potrafi rozmawiać.Dlaczego tak jest? To pytanie zostaje bez odpowiedzi.
  Pewnie przesadzam ale czuje,że Gurgie jeśli dołaczy do ekipy NR (na co osobiście bardzo liczę) istotnie stanie się przyjacielem Krawca.Dostrzegłem szanse,potencjał na coś takiego jak wsłuchiwałem się w przebieg ich rozmowy.
  Przyjaciel nie pada tu w znaczeniu potocznym.

  Świetna audycja! Dzięki 🙂

 5. Wow, niezły gość, jeszcze dema zaproś może.

 6. Ale się uśmiałem po drugim wejściu blachy, o matko… Próba odtworzenia pierwszego pytania blachy, jak dla mnie kwalifikuje się do tonowej listy.

 7. Gurgi ma prawo robic co mu sie podoba to oczywiste a moim prawem jest to ocenić. Oceniam to na dałn(łamane na)dno z lekkiem minusem . Gdzie mozna wpłacic pieniadze na to dziecko ???

  • Dziękujemy za zainteresowanie fundacją Nocnik! Na chwilę obecną możliwe jest wspieranie innych biednych dzieci. Zapraszamy do działu wspieraj. Proszę dodać do tytułu przelewu „na letnie buciki dla Krawcusia”. Niech Panu Wielki Wybuch błogosławi!

Zostaw Komentarz