Speluna – Rozmowy o uniwersum Szkolnej 17

Speluna – Rozmowy o uniwersum Szkolnej 17

wpis w: audycje | 20

Pierwszy odcinek audycji zarezerwowanej tylko do rozmów z gośćmi! Na pierwszy rzut idzie temat uniwersum Szkolnej. Razem ze Sławkiem rozmawiamy o Krzyśku Kononowiczu i jego ferajnie.

Odwiedź kanał Sławka.

A tu obiecana konono-tapeta na pulpitWersja mp3:

20 Odpowiedzi

  1. heh w pierwszej chwili nie załapałem skąd taka graficzka ( :

  2. Niech chłopaki ze Szkolnej wrzucą też występ YT na kanał że byli w radio – to bardzo dobra koncepcja. Ja tak sobie myślę o grze planszowej którą każdy by sobie mógł wydrukować. Taki SZKOLNY CHIŃCZYK. Każda postać może mieć swój pionek z polami zadaniowymi na planszy np. zrób Panem Krzysztofem gimnastykę dla młodych – pokaz jak uprawiać sport – tracisz na to dwie kolejki…. celem gry będzie wyścig o fotel prezydenta. PRZYKŁADOWO OCZYWIŚCIE. Może ktoś ma lepszą koncepcję?

  3. Krawiec jarasz się Szkolną a w najnowszej audycji ubolewasz, że Podlecki jest taki popularny. Czegoś tu nie rozumiem.

  4. Ja nie ubolewam nad samym faktem, że Podlecki jest popularny. Denerwuje mnie, że media zapraszają ewidentnie chorego na głowę człowieka i redaktorzy słuchają go tam jak profesora na wykładzie, kadzą, chwalą, czym go utwierdzają w przekonaniu, że ma rację. Po prostu pogłębiają stan chorobowy wariata i robią z niego bohatera, tylko po to aby sobie nabić odsłon na popularnym wariacie. Podobnie widzowie, którzy albo udają że wierzą w to co on mówi, albo faktycznie wielbią Podleckiego i organizują się w coś na kształt sekty, której liderem jest schizofrenik. Marek jest niebezpieczny, grozi ludziom w metrze że ich zajebie, za to, że go telefonami atakują, innym razem grozi że kogoś odstrzeli. Konon to w zasadzie nieszkodliwy człowiek (nie licząc donosów), z którego większość się po prostu śmieje. Tą wszystko są niby subtelne różnice, dla mnie jednak istotne, chociaż faktycznie jest to trochę zakłamanie z mojej strony, bo też oglądam i śmieję się z Podleckiego, uczestnicząc jak by nie było w tym cyrku. No ale jak mówię: denerwuje mnie głównie promowanie chorego i niebezpiecznego człowieka przez media i faktyczna wiara ludzi w to co on mówi, wynikająca z wielkiej, żenującej głupoty.

  5. Prawda jest taka ze Krawiec uwielbia patolajty boze,a cały czas się zarzeka że już nie będzie tego słuchał,widać silniejsze od niego….i kasa wieksza leci dyskutując o tym na YT.Krawiec kocha piniendze jak mało kto.

  6. Oj ktoś tu się zaczyna bawić w CENZORA brakuje mi tu przynajmniej jednego komentarza.Całkiem trafnego zresztą.

  7. A zdaje się że coś o tyrankiewiczu i Andrzeju Brewiku.

  8. przestań gadać o tych patostreamerach, nikt tego nie ogląda poza TOBĄ

    • Dlaczego miałbym brać na poważnie twoją opinię, skoro podszywasz się pod inną osobę? BTW: Audycję o Szkolnej oglądnęło już ponad 8 tyś osób, zwykle nie przekraczamy tysiaka. Chodziło między innymi o przyciągnięcie do radia nowych słuchaczy.

Zostaw Komentarz