Sami o Sobie – Piotrek

Sami o Sobie – Piotrek

wpis w: audycje, Sami o Sobie | 10

Tym razem o sobie postanowił opowiedzieć szerszej publiczności nasz słuchacz – Piotr. Czekamy na kolejnych odważnych ludzi.

10 Odpowiedzi

 1. Piotrek, szacun ze nagrales taki temat o sobie, ale nie jezdzij w sluchawkach na rowerze !!!

  a jak tworzysz muzyke, to zapodaj nam jakies swoje przykladowe utwory

  • Podbijam, pochwal się twórczością. Szacun Piotrek, jestem pod wrażeniem. Bardzo dobra puenta wypowiedzi.

 2. Brawo. Słychać, że szczerze mówisz. Trzymam kciuki, żebyś mógł utrzymywać się z tego co lubisz robić. Też dużo czasu spędzałem przed PC mieszkając ze starszymi. Życie poukładało się dopiero kilka lat po wyjeździe.

 3. Piotrek, super, bardzo fajnie, że się ujawniłeś i zająłeś miejsce w społeczności, nie jako anonim, tylko ktoś, kto od teraz będzie kojarzoną osobą! I będziemy o Tobie mówić. 😀 I wiadomo, może ktoś coś powiedzieć złego – dokładnie to zaryzykowałeś, pokonałeś wewnętrzną barierę, i myślę, że jesteś teraz przekonany, że było warto!

  Następny krok to zadzwonić do audycji na żywo – powiedziałeś, że się przymierzasz. No to zapraszam do pierwszego razu 😉 u mnie! Taką mam też misję: aktywizować ludzi, ułatwiać wyjście z rutyny, ponad szarą masę, wyróżnienie się, jak najwyżej! Bo wierzę, że w każdym jest coś wyjątkowego, potencjał do przyczynienia się pozytywnie do ludzkości w indywidualny, unikatowy sposób. Ten odcinek jest może pierwszą tego typu rzeczą, jaką świadomie postanowiłeś zrobić. Dzięki, i w imieniu wszystkich entuzjastów, proszę Cię, nie kończ na tym, niech nie będzie zarazem ostatnią, daj nam więcej z siebie, prawdziwego i niepowtarzalnego Piotrka Pałęgi z Czeladzi!

  • Postaram się dać więcej z siebie i z góry przepraszam, że o tobie zapomniałem BYTEEATERZE, bo jesteś jednym z najlepszych nadających. Dzięki za ciepłe przyjecie całej społeczności i do usłyszenia.

 4. Dzięki Peter za dołączenie do elity audycji „Sami o sobie” 😉 miło się słuchało, powodzenia w rozwijaniu swojej muzycznej pasji. Pozdrowienia i powodzenia 😉

 5. JacekVelBlacha

  Gratuluje Piotrek !

  Dzwonienie na antenę to jednak stres , nie aż tak wielki jak mówia ale jednak stres. Może zanim to zrobisz wpadnij kiedyś na Discord a wcześniej na czata NR by ktoś podesłał Ci zaproszenie na Discord. Będziesz mógł w luźniejszej atmosferze rozwinać się a następnie czuć się pewniej dzwoniac na audycję.

 6. Najważniejsze to zacząć 🙂
  Skile zdobywa się szybko.
  Trzymaj się cieplutko!

 7. To mały krok dla ludzkości ale wielki dla człowieka!
  Pozdrawiam Cię Piotrze!

Zostaw Komentarz