Rozwiązanie konkursu – Elon Musk – biografia

wpis w: audycje | 13

Po wielu bojach udało się doprowadzić do końca losowanie wśród sponsorów za sierpień, a zwycięzcą jest Przemysław G.! Skontaktuj się z nami mailowo pod adres kontakt@nocneradio.pl z adresem, pod jaki wyślemy książkę.

13 Odpowiedzi

 1. Od siebie dodam tylko, że jakieś nagrody w ramach podziękowań dla sponsorów zaczną pojawiać się częściej (choć nieregularnie), wszystko zależy od wysokości wpłat 🙂

  • Smuteczek. Karmę zeżarło, a do losowania się nie kwapi. Magrav nie działa, dowód ostateczny uwieczniony na filmie. Tumdum dum dum dum.

 2. Życzę wygranemu miłej lektury pełnej kłam… to znaczy, FAKTÓW na temat kosmosu i Elona Muska. Mam nadzieję, że indoktr… to znaczy ZDOBYWANIE PRAWDZIWEJ WIEDZY o Elonie Musku przebiegnie w twoim wypadku pomyślnie. Niezależność Muska od instytucji rządowych i jego geniusz to jedna wielka mistyfika… to znaczy AUTENTYCZNA HISTORIA, z którą trzeba się zapoznać. Najlepszym otoczeniem dla owej lektury są nastrojowe świece… albo zapalniczka… właściwie to ogień w każdej postaci się nada (oczywiście niczego nie sugeruję). 🙂

 3. @pytajmierz Ty świrze???

 4. Uważam, że Pytajmierz znacznie deprecjonuje samą formułę nagrody, nagradzajacego a także książkę nią będącą . Jak można poddawać pod wątpliwość wyjątkowość Elona Muska? Albo jesteś oplaconym trolem Pyta, albo pożytecznym idiotą. Ranga tej ksiazki jest tak wielka, że w tramwaju czy nawet ulicznej akcji można ją wymienić na jakis zeszyt Tytusa Romka i Atomka czy Kajko i Kokosza. Tak więc szach mat Pyta ;).

 5. we wszystkich losach byl Przemyslaw G. ?

 6. Kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą! Też czuję, że Potrzeba wymyślił tego Przemysława G i to nazwisko było na wszystkich karteczkach. Kot nie chciał brać udziału w szwindlu i uciekł. Potrzeba prostym trikiem wylosował fikcyjnego sponsora a książkę zatrzymał dla siebie.

 7. Czy Potrzeba ma dostęp do danych osobowych i adresowych nadawców przelewów do NR? (tak/nie)

  • Przesyłałem Potrzebie jedynie nazwiska sponsorów (w dużej części same pseudonimy), no ale nie wykluczone, że w przyszłości będzie miał dostęp do różnych innych danych dostępnych w przelewie. Przypominam, tym, których długo nie było przy radiu, że teraz z Potrzebą razem kapitanujemy i jest on współwłaścicielem NR. Ma dostęp do różnych haseł i innych danych, ciężko abym ukrywał też informacje o sponsorach, jeśli Potrzebę zainteresuje to z jakiegoś powodu. Na razie jednak nie interesowało.

  • @OC
   TAK, POTRZEBA NAS INWIGILUJE! TO MUSI SIĘ SKOŃCZYĆ! STOP NWO!

Zostaw Komentarz