Nocny RPG – Warhammer, odc. 2

Nocny RPG – Warhammer, odc. 2

wpis w: audycje, warhammer | 8

Trójka dzielnych łowców przygód pognała historią zarysowaną w poprzedniej sesji, dokonując wielu zaskakujących decyzji. Trafili do wioski, której mieszkańcy byli podejrzanie otwarci, pomocni i szczęśliwi. Przekonaj się, jakie tajemnice kryje dla nich maleńkie Werder, ukryte w cieniu gęstych lasów na wschód od stolicy.

8 Odpowiedzi

 1. matysiakowie:)

 2. To czekamy na ciąg dalszy nastąpi – ale zdecydujcie się piątek czy sobota. Z odcinka na odcinek coraz lepiej – byle tak dalej.

  • Tutaj niestety nie będzie stałej pory nadawania, bo uczestnicy nie zawsze mogą w dany dzień, a wiadomo, że musimy być wszyscy. Jednak parę dni wcześniej Kapitanowie będą informować kiedy,co i jak 🙂

 3. Drpaichiwo

  Super to wyszlo. Pierwszy odcinek troche jak „gra wstepna” ale ten juz bardzo spoko. Wy sie spotykacie na zywo gdzies? Bo chyba nie przez skype’a?

  • No właśnie Panie Doktorze – jedziemy przez skype. Nie wiem jak Potrzeba i Krawiec, ale ja i Ola już tak graliśmy, z Ciągiem Bolunga i było super.

   Kwestia terminów – nie ma siły, żeby sesja rpg była co tydzień, w ten sam dzień tygodnia. Jeżeli co tydzień, to a) Miszczu Gry musi się przygotować, b) on musi mieć czas c) my musimy mieć czas. W tej kolejności. Na ile znam osobistą sytuację zaangażowanych osób – to lepiej się nie da. Wstępnie miała być tzw „jednostrzałówka” a zanosi się na co najmniej pomniejszą kampanię.

   No i to nie jest też tak, że zawsze będziemy grali w Młotka i zawsze prowadził będzie Potrzeba. BTW – zna ktoś Wolsunga?

 4. Super!

 5. Floki wymiata!…?

 6. Dzięki ?

Zostaw Komentarz