Nocne radio is BACK !

Nocne radio is BACK !

wpis w: Bez kategorii | 19

Dzięki za cierpliwość !
W międzyczasie opowiedzcie w komentarzach jak minęły święta i jakie macie plany na nowy rok !
A my się zabieramy do tworzenia nowych rzeczy 🙂

DO siego.
Ekipa NR.pl

19 Odpowiedzi

 1. Święta ch…we i żadnych planów na nowy rok!. A żeby był komplet, to w wigilię umarł mi szwagier…

 2. Święta minęły i całe szczęście…plany?żadnych.szkoda na to czasu.pozdr

 3. Dobrze że jesteście z powrotem 🙂

 4. Cześć.
  Bardzo się cieszę,że wróciliście:)
  W przyszłym roku mam zamiar dokonać aktu apostazji.Mam nadzieję,że w przyszłym roku ksiądz i jego agent kościelny nie będą mnie już nawiedzać i pytać czy przyjmę księdza po kolędzie,bo w tym zapewne jeszcze tak.I choć od paru lat odkąd tu mieszkam proszę żeby mnie nie nachodzili i odhaczyli sobie w swoich kajecikach,że nie wyznaje ich wiary to do nich nie dociera.
  Planuje częściej słuchać audycji na żywo (to trudne,bo pracuje na zmiany,ale się da, no chyba że kumple rozrabiają i hałasują) Postaram się zachęcić znajomych do odwiedzenia Nocnego Radia,może im się spodoba jak mnie.
  Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku.

  • A to nie przypadkiem chłopaczki ministranci chodzą i pytają? Co Ty myślisz, że małolaty będą w kajecikach odnotowywać i trzymać przez rok te świstki z numerami mieszkań, kto, co i jak?

  • Powodzenia z apostazja. 😉 no i dobrego w nowym roku. Na żywo jest fajnie bo masz udział w czacie czy można zadzwonić, ale też mamy swoją grupę podcastowiczów więc bez obaw. Witaj 😉

 5. Sylwestra spędzamy w domu. Jakiś LIVE w NR? A w nadchodzącym roku najwieksze wyzwanie to ślub.

  • Tym razem czarno widzę. Mnie nie będzie, a Krawiec się pochorował – przynajmniej tragicznie brzmiał jak z nim wczoraj rozmawiałem.

   • Czyli NR czeka los RNF? Zresztą to idzie odczuć. Malo audycji , spada ilość patronów na patronite (zresztą czemu się dziwić skoro ostatnie nagranie premium wrzucono w sierpniu)
    Pozdrawiam i życzę Lepszego Nowego Roku

  • Postaram się być, ze zdrowiem już nieco lepiej. Posiedzę z wami ile zdołam.

   • O! To tym bardziej. Głos będzie bardziej (jeszcze!) sexy to i słuchaczek przybędzie, a co za tym idzie słupek pójdzie w górę 🙂

 6. Dobry wilk pach

  Krawiec wracaj , do siego roku chlopaku , myślałem że to clod wpuścił wam wirusa na stronę, ale chyba to są problemy techniczne pozdrawiam chociaż komentarze na radiu paranormalium pod audycją teoria Chaosu są radosne że wasze radio padło, pozdrawiam

 7. Miły początek końca NR.

 8. Zauważyłem że średnia życia radia internetowego to ok 4lata. Czyli wygląda na to że NR umiera? Szkoda by było

Zostaw Komentarz