Max Frozzt – Forest – aplikacja dzięki, której się lepiej skupisz… i zasadzisz drzewo!

Max Frozzt – Forest – aplikacja dzięki, której się lepiej skupisz… i zasadzisz drzewo!

wpis w: audycje | 8

SIEMA NOCNIKI, ŚWIEŻE WIDEO DLA WAS <3

Ile jesteś w stanie nie patrzeć na smartfona? 3, 5 10 minut?

Jeśli wystarczająco długo to może nawet zasadzisz las…z tą aplikacją!

W dzisiejszym odcinku testuję nową aplikację, dzięki pomocy Zuzi i Patrycji z Krakowa, które mi ją poleciły.

Aplikacja : Forest: stay focused. – jest po angielsku ( dasz radę?)

Dzięki niej musimy NIE korzystać ze smartfona, co pomoże nam w uzależnieniu od smartfona, oraz przy nauce, pracy czy poprostu spędzaniu czasu ze znajomymi.

20-30 minut na raz i urośnie Ci drzewo. Bo skupiałeś/aś się na tym co ważne! Końcowa analiza w: — 4:00

DZIĘKI, że oglądasz !

8 Odpowiedzi

 1. https://www.wykop.pl/link/4892971

  Pomóż wykopać to wideo! Dzięki ❤️

 2. To jeśli o skupienie chodzi to ja polecam posłuchać sobie coś z Zbigniewa Królickiego, np. Długi relax w pozycji relaxacyjnej na kozetce i w dobrych słuchawkach: http://chomikuj.pl/kaczorck81/Audiobook/Samorozw*c3*b3j/Zbigniew+Kr*c3*b3licki/Zbigniew+Kr*c3*b3licki+-+D*c5*82ugi+Relaks,3338309499.mp3(audio)

 3. a ja oglądając myślałem , że chodzi o kupienie sadzonki w biedrze i posadzenie drzewa 🙂

  Swoją drogą ciekawe jak na widok pulpitu mojego smartfona (ma już 4 lata) zareagowałby przeciętny siedzący przed szkołą smartacz (nazwa wymyślona przeze mnie na od SMARTEE… człowiek smartający palcem po smartfonie z polem widzenia zawężonym na stałe do szerokości ekranu). Nie ma w nim gmail, facebok, youtube, instagram, w zasadzie jest tylko przeglądarka www (taka extrime lite, co ma 1 MB), notes txt, mapa, najprostszy organizer kalendarzowy z pipczkiem przypominajką i defaultowy odtwarzacz mp3 taki jak fabryka sprzed 4 lat dała…. myślę, że czułby się zagubiony, albo co gorsza ODŁĄCZONY. No ale skoro byłem w stanie wytrzymać 10 lat na 1 telefonie Nokia 9210… nie wiem, ja nie czuje tu dyskomfortu. I planuje w przyszłości kupić nowoczesne PS3 😉 by wreszcie móc pograć w nowe gry.

  • Może być ciężko grać w nowe gry na konsoli co ma około 13 lat i nie wydaje się na nią nowych tytułów. Co nie znaczy, że nie warto kupować PS3.

   • No widzisz….. dlatego byłem sprytny i nie kupiłem w 2006 PS3 jak wyszła i nawet o ile pamiętam ani razu nie grałem na niej dzięki czemu zarówno konsola jak i wszystkie gry są dla mnie nowe…. przechytrzyłem kapitalistów. Wylicytuję kiedyś za jakieś 200 zł i będę się cieszył nowiuśkim sprzętem 🙂 Podobnie zreszta mam na PC. Dzięki ciągle staremu sprzętowi ostatnie gry w miarę nowe w które grałem to Spore i Settlers Dziesięciolecie.

    A tak poważnie to i tak mnie nic tak nie wciąga jak Lotus 1, Cywilizacja 1, MegaLoMania, Dune 2, Knightlore czy poczciwy Jumping Jack…

  • Da się? da się! Brawo e tam.

Zostaw Komentarz