Max Frozzt – Czego dowiedziałem się z konferencji za 1500zł?!

Max Frozzt – Czego dowiedziałem się z konferencji za 1500zł?!

wpis w: audycje, MaxFrozzt Youtube | 2

Siema Nocne radio, to nie odcinek Bajerowy ale i tak będę Was bajerował.
Coś co dla czlowieka może być bezwartościowe, dla innego może być warte kupe kasy?
A Ty ? Ile wartości wniosłoby to do Twojego życia?
_
Czy opłaca się wydawać gruby hajs za wiedzę?
Cześć, jeśli chcesz oszczędzić sobie chodzenie na konferencję a przy okazji posłuchać na co przewalam pieniądze to wciśnij play.
Sołtysińska, Kaniuk, Danielewski, Hillar, Lech, Gryn, Vaynerchuk oraz inni.

Znajdź mnie na: Social Media: www.facebook.com/max-frozzt
https://www.instagram.com/loixam/
odcast: https://anchor.fm/max-frozz

MUZYKA:
– Erzatz – Bossa
– Kevin MacLeod – Monkeys Spinning Monkeys

2 Odpowiedzi

 1. @Max
  Powiem tak, warto płacić grube hajsy za wiedzę… POD WARUNKIEM, że jest to wiedza praktyczna, rzadka i taka, którą zastosujemy na co dzień we własnych projektach (szczególnie w takich fizycznych, namacalnych). Osobiście zdarzało mi się „kupować wiedzę praktyczną” (która wręcz ukształtowała moje życie) od ludzi zza oceanu. Nie były to pieniądze sięgające nawet 1/3 kwoty, jaką poruszyłeś w filmiku (bo jestem biedakiem-robakiem), aczkolwiek nie żałuję ich wydania, bo przez to wachlarz umiejętności mi się powiększył.

  Co do marketingu i zarządzania się nie wypowiem, bo gówno wiem i odrzuca mnie, że tak ważna dziedzina często sprzedawana jest w tak nudny i trudny do przebrnięcia sposób. Mam natomiast mieszane uczucia co do pakowania kasy w wiedzę z zakresu rozwoju osobistego, gdyż tego typu informacje znaleźć można ZA DARMO na youtube i nie tylko. Porady Melanie Nielson (takie jak skonkretyzowanie swojego celu, ułożenie szczegółowego planu, itd.) nie są specjalnie odkrywcze i można je znaleźć na pierwszym lepszym kanale związanym z produktywnym lajfstajlem (choćby na kanale Thomasa Franka). No chyba że ktoś jest fanem wymienionych w filmiku osób, to taka konferencja może być przez niego widziana jako „spotkanie z superbohaterami”. Sam chciałbym zobaczyć Tony’ego Robbinsa na żywo – gość samą charyzmą potrafi człowieka podnieść na duchu, a wielu ludziom pomógł wydostać się z dołka (cenią go nawet celebryci pokroju Hugh Jackmana). Psychologia to fascynujące zjawisko i bardzo zadziwia mnie fakt, jak procesy myślowe mogą ulegać zmianie pod wpływem pewnych zdarzeń w życiu.

  Podsumowując, wiedza, która zmienia nasze życie lub choćby inspiruje do jego zmiany na lepsze, jest warta każdej ceny – ale wyłącznie dla ludzi, którzy potrafią zrobić z niej użytek. Fajnie, że poruszasz takie tematy. Może nawet pójdziesz w kierunku stworzenia self-help/marketing kanału z samymi protipsami… Wiele osób tutaj mogłoby się czegoś nauczyć… no ale niczego nie sugeruję. 😛

 2. Wow Pytajmierz, bardzo wartościowy komentarz.

  Zgadzam się ze wszystkim: za wiedzę należy płacić, wiele też można znaleźć na necie.
  100% prawdy.
  Jak sam zresztą pewnie zauważyłeś ton był tutaj bardziej recenzyjny. Przy Melanie Nielson byłem mocno krytyczny jak na mnie i mówiłem, że gada banały, ale istotne. Taka jej praca, hehe.

  Temat jak i wideo nie jest dla wszystkich, ale jeżeli chodzi o świat podcastowy (bo tutaj komentujemy) to polecam obejrzeć część drugą, która już jest na YT, a jeszcze czeka tydzień by ją tu udostępnić.

  Buziaki i dzięki za komentarz.

  Może tak będzie, ale najpierw trzeba mieć o czym gadać, self help jest ok. Ale nadal moim zdaniem jeszcze jestem zbyt nisko w takim światku by o tym gadać, więc ucze się, pracuję, zarabiam hajsy i potem pogadamy.
  Wszystkiego zimnego 🙂

Zostaw Komentarz