Luźne Gatki – Szuru buru

Luźne Gatki – Szuru buru

wpis w: audycje | 1

Audycja w której Krawca chwyta w wkurw na środowisko alternatywne. Nie pierwszy zresztą – ale za to jaki piękny. Dodatkowo – początek dramy z Etamem oraz telefon od Enkiego i jego słuchaczy. Enki oprócz zwyczajowego marudzenia na ruskie onuce i upadek cywilizacji – ma do powiedzenia kilka zabawnych i ciekawych rzeczy. Dodatkowo od jego słuchacza dowiemy się, jaka cudowna jest Polska i jak zły jest ten świat i jak to wszystko nie jest nasza wina, tylko tych onych. BOLZGAAAA !!!!!111oneone


Data publikacji na YT: 23.04.2020

YouTube: klikJedna odpowiedz

 1. Fajna i nawet ciekawa audycja. Mam cichą nadzieję że Kapitanowie dogadają się z Etamem i wszystko wróci do normy jak za starych dobrych czasów Nocnego Radia.

  Etamiku, wiesz że od zawsze słucham Twoich nagrań tu w radiu, jak i w obu Twoich podcastach na Anchor FM, i tutaj podpiszę się pod słowami Kapitanów, zadbaj o jakość, audio w radiu jest wszystkim. Sam dziesiątki razy Cię prosiłem żebyś ogarnął technikalia i przestał się bawić kabelkami. Ustaw to dobrze. To naprawdę zajmie Ci pół godzinki, zwłaszcza że się na tym znasz, to może i piętnaście minut wystarczy. Popraw ten parametr o którym mówi Potrzeba19 i wracaj do nadawania w eterze Nocnego Radia. Najlepiej na live’ach na głównym stream’ie.

  Masz tu swoją gromadkę słuchaczy, którzy chętnie słuchają Twoich rozkminek. Czasem może i wyssanych z palca, historii powtarzanych po dziesięć razy i za każdym razem trochę przekręcanych, ale taki urok Twoich gawęd. Przecież też nikt nie każe słuchać Twoich audycji, tym którzy Cię nie lubią, lub którym tworzony przez Ciebie „content” nie odpowiada. Nie ma obowiązku słuchania wszystkich audycji w radiu.

  Nie każdy musi Twój lifestyle lubić, jedni krytykują, innym, w tym mi osobiście się podoba jak trochę tak z partyzanta robisz radio co rusz coś przekręcając i zamotasupłując się w powtarzanych historiach, no ale przecież nie podajesz tu szyfrów do archiwum watykańskiego. Nie musi być wszystko jak w szwajcarskim zegarku, wystarczy że będzie jak od linijki.

  Masz fajny styl bajania, a to że co historia przekręcasz fakty, no wielkie mi halo, też w sumie nie rozumiem czemu niektórych to tak do czerwoności wkurza, zwłaszcza że już Cię znają. Potraktujcie opowieści Etama jak gawędę przy ognisku, a nie jako prawdy objawione, zdecydowanie lepiej się wtedy słucha.

  Cytując przysłowie: „Zgoda buduje, niezgoda rujnuje”, wiec wierzę że się dogadacie i wrócisz do Nocnego Radia ogarnięty technicznie. Proszę Cię o to już po raz enty i ostatni zarazem.

  Dziewiętnasty ma tu sporo racji, Nocne Radio to jest już trochę inne miejsce, niż to było gdy tu wszyscy lata temu przychodziliśmy w kameralnym gronie 10 osób posłuchać Krawca. Udało się Kapitanom wypłynąć na głębsze wody i nie dziwi fakt że chcą dbać o tą „łajbę”.

  Pozdrawiam,
  Wasz Profesor Leniuch!

Zostaw Komentarz