Luźne Gatki – No jestem

Luźne Gatki – No jestem

wpis w: audycje | 23

Z okazji mojego powrotu, ogłaszam w radio święto i obowiązkową radochę. Dobrze aby był aplauz i akceptacja, złośliwe uwagi możemy sobie myślę darować. Impreza powitalna była bardzo dobra, dziękuję za prezenty, ale następnym razem proszę aby wśród podarków znalazła się maść na opryszczkę, bo od obcałowywania się coś mi wyskoczyło…

23 Odpowiedzi

 1. ,bardzo fajna oprawa muzyczna ?

 2. Fajny ten nowy prowadzący!
  Pompowałabym go, aż by dyszał.

 3. Ola ty bezwstydnico czekaj Zenon się dowie,da Ci pompowanie oj da hahaha

  • Przechodzimur

   Uuu to Zenek ma wyłączność na wszystkie Ole? Ech szczesciarz. Ja bym sobie wszystkie Małgosie zarezerwowal, ale trochę się boję, bo to popularne imię a u mnie ostatnio z czasem krucho.

  • Ja tam nikogo pompować nie chcę z prowadzących. Moje imię, to FlokiVik 😀

 4. Świetny obrazek audycji, widzę że się starasz!

 5. Hej, witam Was Wszystkich. Mam pytanko, czy ta audycja zaczęła się o 23:00 w piątek 02 czerwca br. ? Tak wynika z wypowiedzi KRAWCA w 1:44 godzinie audycji. Jechałem w ten piątek samochdem i włączyłem NR ok 21:20 i słyszałem KRAWCA jak nawija, a jeszcze ktoś na czacie chciał potwierdzenia czy to na żywo i prowadzący potwierdził. W czym rzecz, chwilę przed tym jak zadzwonił Potrzeba (wrócił chyba z pracy wówczas) a za chwilę dołączył Zenon i Max, było to przed 22. Zenon pochwalił KRAWCA za utwór, który niedawno leciał w przerwie. Co to był za wykonawca ? Wiecie może ? Chcę właśnie znaleźć to w archiwum audycji i nie mogę bo wychodzi na to że była nagrywana od 23:00. Czy to co słyszałem wcześniej niej to był after przed główną audycją ?

 6. Wróć, nie after tylko czy to był before party ?

 7. WujekDobraRada

  @Krawiec. Słyszałeś, że Walaszek z GitProdukcja szuka animatora Flash?

  • Wielkie dzięki za cynk! Napiszę do Bartosza. Nawet jak nic nie wyjdzie ze współpracy, to może przynajmniej da się namówić na wizytę w radio 😉

 8. Krawiec (za nawową Zenka 😉 plz Krawiec o utworografię.

 9. Świetna audycja. Dobrze Krawcze znów cię usłyszeć 🙂
  PS: Dla osób domagających się utworografi.

  1. The Encounter – Behemoth IV
  2. Turboslash – Lost Connection
  3. Jean Michel Jarre – Oxygene part 1

  Więcej piosenek nie słyszałem chyba ze coś mi umknęło 😛

  • Dzieki, skorzystam z okazji.

  • buk zapłać dobry człowieku 😀 😀

   • ale piątkowa audycja, ta którą słyszałem w samochodzie zapodana nie jest (?) też interesowałaby mnie utworografia, chociaż mam przypuszczenia że znalazłem już to co chciałem. Miłego tygodnia !

 10. Świński kotlet

  Jan ty świńska końcówo !!! W jednej audycji mówisz że nie słuchasz nocnego radia,po czym dzwonisz do tego radia regularnie !!! Chujowy z ciebie słuchacz! !

Zostaw Komentarz