Future 4.0 – Mobilne nagrywanie podcastu

Future 4.0 – Mobilne nagrywanie podcastu

wpis w: audycje, Future 4.0 | 3

Krzysztof Radzik Radzikowski „radzi” – jak prosto i mobilnie nagrywać podcasty? Odpowiedz jest prosta – Anchor.fm! Od hostingu do nagrania oraz edycji. Nasz powszechnie lubiany Profesor Leniuch już o tym wspominał i namawiał, Radzik jak się okazuje nagrał w międzyczasie o tym darmowym serwisie podcast.

3 Odpowiedzi

  1. MaxFrozzt aka Bajerant

    elo, chętnie posłucham ! zacząłem korzystać w końcu z ANCHOR w zeszłym tygodniu i jest bardzo wygodnie.
    CHętnie podzielę się później doświadczeniami 🙂

    dzięki za odcinek i lecę słuchać. pozdro !

  2. Od siebie zaznaczę nutę sceptycyzmu, bo Anchor ma jedną istotną (dla mnie przynajmniej) wadę – brak możliwości importowania z zewnątrz. Każdy podcast ma jakieś swoje macierzyste miejsce i Anchor pozwala jedynie na korzystanie właśnie w charakterze macierzystego miejsca. Inaczej ma choćby Spreaker, który pozwala nawet na łączenie feedu zewnętrznego z podcastami nagrywanymi w komórce czy kliencie PC, jak i wrzucanymi ręcznie. Ale uczciwie zaznaczę, że Anchor udostępnia feed RSS, więc zawsze w razie czego można się przenieść. Na pewno jest to dobre rozwiązanie dla kogoś, kto dopiero zaczyna przygodę z podcastami, bardziej otrzaskani i tak będą wiedzieć, co dla nich najlepsze 😉

    • Niby, tak. Teraz wchodzę z Anchorem I okra jam wszystkie audycje aby były bardziej ‚podkastowe’ niż radiowe. Zgodzę się z Twoimi argumentami. Nie zmienia to faktu, że w ciągu około 24h swój podkast masz na wielu platformach przy jednym kliknięciu, co jest duuuzym ułatwieniem. Pozdro!

Zostaw Komentarz