CZAS44: Igrzyska nowej ery

CZAS44: Igrzyska nowej ery

wpis w: audycje, CZAS44 | 2

Igrzyska a doping. Nadeszła nowa Era brudnego sportu! Czy „idea olimpijska” polega na uczciwym staraniu o przyjaźń międzynarodową i altetysm? Polityka ważniejsza niż sport!

2 Odpowiedzi

 1. Zbojkotowałem sport w telewizji i w ogóle cala telewizje dawno temu, ale:
  Co do czasów przełomu to myślę ze przeniesiesz się do dowolnego punktu znanej nam historii ludzkości i mając ze sobą TV lub inny środek masowego przekazu będzie to wyglądało jak czas przełomu lub jak niektórzy mówią czasy końca lub ostateczne. Jestem tego pewny. Wiec moja rada, pozbądź się tych środków a czasy przełomu się dla ciebie skończą.
  Igrzyska, igrzyska, igrzyska.
  Klasyfikacja medalowa. Jak wiesz ludzie kochają wszelkie statystyki, rządzą każdą dziedzina naszego cywilizowanego życia, wiec trzymając się sportu amatorskiego to wiem ze mnóstwo ludzi ćwiczy głównie dla nich (smartfony, aplikacje, wielofunkcyjne zegarki, itp.) ale to nic złego skoro ruszyli tyłki z domu i cos ze sobą robią.
  Mówisz igrzyska to teatr. Jasne wszystko co w TV to teatr.
  Mówisz koniec sportu amatorskiego. Nigdy !!! sportowiec amator to nie zawodowiec z olimpiady lub innych telewizyjnych, sportowych show. Kocham sport ale uprawiać nie oglądać w TV.
  Wspominasz o piłce nożnej. Na każdym poziomie uważam ze to bagno. Bojkot.
  Problem Rosji. Az zerknąłem w klasyfikacje medalowa 21.08.2016. Może i czwarte miejsce ale blado w porównaniu z liderem USA. Wiec kto na dopingu? A co do dyskwalifikacji to w każdym przypadku ktoś będzie ukarany zbiorowo, przemyśl to.
  Czarni w sporcie. Biali tez nie są rdzennymi mieszkańcami USA, wiec może powinni wystawić Indian. Jak daleko wg Ciebie musimy się cofnąć w historii rozwoju cywilizacji aby była uczciwa rywalizacja?
  Ale ze specyfikacja samochodów to już zupełnie odleciałeś.
  Pozdrawiam.

 2. Jest możliwość odsłuchania wszystkich archiwalnych audycji?

  Bo widzę, że content z YT usunięty…

Zostaw Komentarz