Audycja sylwestrowa 2018

Audycja sylwestrowa 2018

wpis w: audycje | 9

Prowadzący lekko niedysponowany, ale i tak było miło! Dużo telefonów od słuchaczy oraz nadających i fajna, noworoczna atmosfera! Szczęśliwego nowego roku!

9 Odpowiedzi

 1. mnie się udało zerwać z alkoholem więc i tobie niechaj się uda. A jak ktoś mi natrętnie oferuje to mówię że alkohol jest dla mądrych ludzi więc ja dziękuje. Wytrwałości w nowym roku. Boystracho.

 2. „Są tacy, którzy mogą pić, i są tacy, którzy nie mogą – a nawet nie powinni – pić.”
  https://www.youtube.com/watch?v=W6RLG2_oEws

 3. Bardzo fajnie spedzony czas mimo ,ze odsluchane z off’a a nie na zywo 🙁 Wielkie podziekowania dla Kuby ( ok 5h audycji) ,ze w koncu ktos powiedzial Jackowi to co wiele osob mysli ,a jakos dziwnie boja sie mu to powiedziec choc i tak z tego refleksji pewnie nie bedzie. Rowniez najlepszego na Nowy Rok sluchaczom , nadajacym oraz kapitanowi.

  • JacekVelBlacha

   Doliczyłem się 4 osób które tak moga myśleć (nie wiem czy to wiele?) z czego jedna jest w stanie to powiedzieć potwierdzajac to swoim głosem.Ty nie jesteś w stanie bo nigdy jak dotad w radiu Cię nie słyszałem a w różnych społecznościach radiowych siedzę bite 10 lat.Każdy kto wytwarza cokolwiek w sieci o dowolnym rozmiarze i treści staje się osoba publiczna lub bytem publicznym (wtedy gdy kryje się za pseudonimem) i jako taki podlega krytyce i komentarzom adekwatnie twórcy radia i podcastów temu podlegaja tym bardziej ,że biora pieniadze od słuchaczy.Mnie dziwi czemu Ty sam i Ci o których piszesz nie rzucali się jak anony w sposób w wielu miejscach haniebny jechały po różnych postaciach w radiu – ciężko było tam się doszukać argumentów. Sorry właściwie to to dziwne nie jest bo przecież Twój i nie tylko Twój jak przypuszczam respekt budzi horda dzieciaków pod złudnie podobnymi nickami i brutalna siła zaszczucia jaka się posługuja ? Jeśli jest inaczej napisz mi gdzie popełniam bład. Odnieś się proszę do moich argumentów(wypowiedzi podczas audycji) jeżeli istotnie zgadzasz się z Kuba bez powoływania się na mniej lub bardziej anonimowy „tłum” lub zamilcz.

 4. Najwiecej problemu z żydami maja Żydzi i to jest dowod. A i o narodowosci najwiecej mowi Błażej . Haha

 5. Pijaństwo, żydostwo, szyderstwo ! To co tygryski lubią najbardziej. Szczęśliwego nowego roku !

 6. Dobry wilk pach

  Szczęsliwego Nowego roku Krawczulku

 7. Szczesliwego Nowego Roku, genialny Krawcze…a tak, na marginesie, smieszy mnie od dluzszego czasu ten TESC komentarza. Moze by juz by la pora wtlamsic tam literke R ?.

 8. Danuta sosman

  M.K., prosze o kontakt ze mna…☺

Zostaw Komentarz