Angielskie Bajery Maxa – Games session 1.1

Angielskie Bajery Maxa – Games session 1.1

Today Max and his Friend Maria are showing us their favourite games mostly from steam, announcing same time steam sale starting today 22.06.17 . How chicks play Counter strike? What are their classics? What they want to play in the future? Remember to leave a comment so next time we can talk about your favourites.

Dziś Max i jego przyjaciółka Maria pokazują ich ulubione gry, głównie z platformy steam, tego samego czasu zapowiadając wyprzedaż na steamie zaczyna się dziś 22.06.17.Jak laski grają w Cs’a ? Jakie są ich tradycyjne gry? W jakie chcą zagrać w przyszłości? Pamiętaj by zostawić komentarz, by następnego razu odnieść się do nich i opowiedzieć w audycji o waszych ulubionych grach.

 

5 Odpowiedzi

 1. będzie wersja z dublingiem?

 2. Jest kot, jest okejka! Przyjemnie się słucha, trochę zaczepnie zaznaczę, że wręcz lepiej niż się spodziewałem 🙂 I jakim cudem cię lepiej słychać niż kiedy dzwonisz do radia! 😀
  Aleale, żeby nie było że tylko chwalę. Rozważaliście może, żeby przygotować swoje audycje w formie wideo? Jeżeli temat gamingowy będzie się przwijał, to zwyczajnie obraz się dodaje do tematu. A bonusowe punkty za to, że YouTube potrafi automatyczne generować napisy do wideo, co może pomóc ludziom słabiej znającym angielski dobrze was zrozumieć.
  Oraz – http://humblebundle.com 🙂 Linki praktyczniej jest zamieszczać w opisie audycji, zamiast literować je w trakcie.
  Oraz – Sapkowski napisał jeszcze potem Sezon Burz, już po wyjściu pierwszego Wiedźmina, zatem historia jako taka się nie skończyła.
  Na serii FIFA się nie znam, natomiast jestem wielkim miłośnikiem serii F1, która wychodzi niemal co roku (mieli przerwę w 2014). Zmieniają się tory, zmieniają się samochody, zmieniają się nieco reguły, nie czułem niedosytu. Jednakże trasa, samochód, technologie i zasady są chyba czymś nieco większym niż jeszcze bardziej okrągła piłka i jeszcze dokładniejsze odwzorowanie twarzy piłkarzy.
  Merytorycznie ciężko mi się dorzucić, trochę z innej bajki jestem. Przede wszystkim symulatory autyzmu – seria F1, czekam teraz niecierpliwie na F1 2017 i Gran Turismo Sport, posiłkując się obecnie Project CARS i DiRT. Do innych gier podchodzę bardziej na zasadzie interaktywnego filmu, w którym mogę się zidentyfikować z bohaterem i jego historią – The Last Of Us (absolutny top, w jaki kiedykolwiek grałem, jeśli chodzi o wczucie się w bohatera, co przysłania absolutnie wszystkie niedoskonałości włącznie z główną – uważam, że zombie zazwyczaj są nudne), Final Fantasy, Watch Dogs, Wiedźminy. Jeśli coś się nie łapie w te dwie kategorie, to zdarza mi się popykać, nawet z niemałą przyjemnością, ale nie przywiązuję dużej wagi nawet do samego ukończenia gry.
  PS. Jesteście kolejnymi osobami, które w krótkim czasie mi przypomniały o MtG, który porzuciłem kawał czasu temu, gdzieś tuż za Kamigawą, jak znów zacznę przewalać pół pensji na decki to możecie być z siebie dumni 😀

 3. Super audycja. Maria ma świetny głos i bardzo miło się słucha. Max, kurde, no no. Podnosicie mi towarzyszu poprzeczkę żebym nagrał coś ciekawego kolejnym razem. Wasza audycja genialnie pokazuje że podcasting jest super formą wyrażania siebie i każdy może to robić.

  Z fotografią, filmowaniem, malarstwem już tak nie jest, ale podcasting to świetny sposób na przedstawienie siebie i ciekawych tematów.

  Cieszę się że pojawiłeś się z Marią na antenie i czekam na ciąg dalszy.

  Az mojej nudnej strony starego pryka to co ja mogę powiedzieć o grach podczas gdy 90% mojego czasu gry to Quake Live. Hehe, 5% to Hedgewars oraz 5% to Worms.

  Thank you very much Maria for being a part of this podcast and I hope to hear you again.

  Dzięki Max! Działaj dalej, działaj! Ale bez Marii nie wracaj 🙂 jest genialna jako współprowadząca.

  Ps. To kiedy kolejny odcinek?

 4. @ Potrzeba,
  – F1 świetne wyścigi, szczególnie na konsolę
  – The last of us muszę spróbować
  – Maria przeczytała komentarze i dziękuje 😛
  -Mtg będzie okazja mam nadzieję, żeby zagrać przeciw sobie 😀

  @ProfesorLeniuch
  – dzięki, ty też mnie motywujesz do pracy
  – wormsy wybitna gra klasyk, szczególnie do gry ze znajomymi
  – Quake live, musimy kiedyś zagrać razem ! Teraz jest Steam sale, może się zdecyduję kupić :D, w końcu wakację

  @Radek, myślę na ten temat i chyba zainwestuję w wideo z napisami 🙂 ale do tego jeszcze trochę czasu, dobry pomysł

Zostaw Komentarz