Na kozetce u Profesora Leniucha – Audycja 011 – Rzeczywistość po irlandzku

Na kozetce u Profesora Leniucha – Audycja 011 – Rzeczywistość po irlandzku

Pierwszy Live! Podcastu Profesora Leniucha! WOW! Ale się cieszę że wszystko poszło gładko i bez problemów. W dzisiejszym odcinku zahaczyliśmy o temat bierzmowania w Irlandii, aktywną walkę z pedofilią, przemytnikami jak i polską gangsterką w Europie z siedzibą w Irlandii. Dodatkowo z audycji dowiesz się o nowym pomyśle Ministra Transportu w Irlandii czyli „linia autobusów dla pijących” oraz wiele wiele więcej.

Linki do audycji:
Strona Profesora Leniucha: wiejaczka.com
Twitter Profesora Leniucha: twitter.com/profesorleniuch
Strona Kawiarenki Profesora Leniucha: facebook.com/profesorleniuch

Masz ochotę postawić Profesorowi Leniuchowi kubek pysznej gorącej kawy? Zapraszam: paypal.me/profesorleniuch

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na kanale zapraszam do subskrypcji i kliknięcia w dzwoneczek!

Kontaktowy adres e-mail do Podcastu Profesora Leniucha: [email protected]

 

7 Odpowiedzi

 1. To profanacja KOŚCIOŁA… moze jeszcze fejsa sprawdzają…

 2. Nie dziw sie ze yt mieli – wgrałes statyczne wideo z zrodłem 1080p. Yt musi policzyc wsztstko w dół do 144p. Ponieważ to i tak samo audio sprobuj wgrywać max 852×480 lub nawet 640×360… zdecydowanie to przyspieszy…

  • Etamie mój drogi. Oczywiste że sprawdzają czy to FB czy piszą na SMS, WhatsApp, Messenger, etc… Z tego co obserwowałem to msza jest „obok” życia a nie jak w Polsce, życie obok mszy.

   Oczywiście masa ludzi też zachowuje się po „polsku”. A wydaje mi się że ksiądz „woli” żeby parafianie byli jacy są, nawet gdy są od święta, niż ich przegnać bo wtedy kościół opustoszeje. Młodzi Irlandczycy do kościoła nie chodzą, postępuje totalna laicyzacja kraju, tak czy owak mam wrażenie że za 20 – 30 lat kościoły katolickie będą puste w Irlandii, zostaną jako symbol straconego imperium, bo Irlandia kiedyś kraj ultra katolicki otworzyła oczy, zobaczyła tysiące gwałconych dzieci, wiele pomordowanych noworodków w klasztorach. Poczytaj, to klękniesz z wrażenia. Smutne to historie są bardzo.

   Co do obrazu, Etamie, wysyłam 1080p ale za to 1fps. Więc nie powinno być źle.

 3. Jest gdzieś wersja MP3? Czy trzeba samemu konwertować? YT w obecnej formie nie nadaje się do podcastów. Bez kombinowania nie można słuchać audycji na wygaszonym ekranie, nie można słuchać offline. Pewnie dzięki YT można zwiększać zasięgi, ale dobrze mieć alternatywę w postaci pliku audio 🙂 Pozdrawiam

  • Cześć Michale!

   Wrzuciłem .MP3 🙂 Dostałem właśnie komentarze takie jak Twój żebym nie strzelał sobie w stopę z YouTube. Myślałem że „jakoś sprytnie sobie przyspieszę” produkcję, ale jak widać nie działa to w sposób jaki sobie założyłem. Spróbowałem, nie wyszło, wracam do tego co działało 😉

   Audycja w postaci pliku .MP3 będzie publikowana tak jak miało to miejsce do tej pory – powrót do korzeni. Zapraszam na moją prywatną stronę internetową pod adresem: wiejaczka.com gdzie znajdziesz link do Podcastu Profesora Leniucha na SoundCloud, link do RSS – żeby łatwo subskrybować w kliencie podcastowym i być na bieżąco z nowymi audycjami oraz odsłuchiwać sobie je tak jak lubisz. Oczywiście audycje w formacie .MP3 będą dostępne również w archiwum Nocnego Radia.

   Życzę miłego słuchania i pozdrawiam serdecznie.

   • Wielkie dzięki Profesorze. Jeśli publikowanie przez YT czy inny serwis optymalizuje Twoją „pracę” radiową, to myślę że warto iść tą drogą. Opowiem Ci o audycjach innego autora, którego słucham. Publikuje on w serwisie, z którego bardzo trudno jest wyciągnąć plik audio. Mimo tego zawsze w pierwszym komentarzu jakiś słuchacz wrzuca plik MP3 do ściągnięcia (za zgodą autora). Chodzi mi tylko o to, że warto szukać rozwiązań ułatwiających życie. Może jeśli ktoś przesłucha przed wrzuceniem, to wytnie 3 min ciszę na początku itp. Działaj, twórz, publikuj, bo robisz świetną robotę. Jesteś też jedną z niewielu osób, ktore są widoczne w portalach społecznościowych (np. grupa o podcastach na FB). Pozdrawiam

    • Bardzo, bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Jejku aż obrosłem w piórka.

     Nie ma problemu z tym .MP3, myśląc o YouTube nie doceniłem potęgi podcastu dostępnego tradycyjną drogą.

     Jednakowoż zawsze powtarzam że nie robię tego dla statystyk czy ogólnie tzw. fejmu, kocham tworzyć i gdybym miał tworzyć dla choćby jednego czytelnika, widza czy słuchacza robiłbym to tak jak teraz.

     Dzięki za Twoje pytanie o .MP3 bo razem z resztą wiadomości od słuchaczy na Skypie, WhatsApp i Facebooku podziałało to na mnie jak dobry zimny prysznic na przebudzenie.

     Pozdrawiam serdecznie!

Zostaw Komentarz