Na kozetce u Profesora Leniucha – Audycja 005 – Powrót po dłuższej przerwie

Na kozetce u Profesora Leniucha – Audycja 005 – Powrót po dłuższej przerwie

W 10 odcinku Podcastu Profesora Leniucha, zasiadłem na kozetce i próbując złamać tremę przed mikrofonem, spowodowaną dość długą od niego przerwą – pogadałem o tematach bieżących związanych z rozwojem podcastu. Troszkę wróciłem myślami do Polski z której wróciliśmy niedawno z Madziuszką.

Linki do audycji:

Strona Profesora Leniucha: http://wiejaczka.com

Strona Społeczności Kawiarenki: https://facebook.com/profesorleniuch

Masz ochotę postawić Profesorowi Leniuchowi kubek pysznej gorącej kawy? Zapraszam: https://paypal.me/profesorleniuch

Audycje są publikowane równolegle na prywatnej stronie Profesora Leniucha pod adresem: http://wiejaczka.com oraz w archiwum Nocnego Radia pod adresem: http://nocneradio.pl

 

12 Odpowiedzi

 1. cicho słychać..

  • Cześć Januszu,

   Na czym słuchasz? Podrzuciłem ludziom na czacie tą audycję i zapytanie czy dobrze słychać, czy może za cicho i w zasadzie piszą wszyscy że jest OK! Jeśli przy kolejnej audycji problem będzie się u Ciebie powtarzał to spróbuję podkręcił o 5% głośność.

   Pozdrawiam.

 2. Bieda tu jest… sklepy są dla odwiedzających emigrantów. Stąd moja bieda dieta jajeczna. Dodajmy , że irlandzki płyn to jest płyn, tu jest to płyn rozcieńczony.

 3. Bo Ty byś tak chiał sobie przyjść i przyjechać…. nie ma tak… a jakby tak jakiś irlandczyk chiał obciążyć polski system socjalny to co? Okazałoby się , że nie ma socjalu i jakby to wyglądało?

 4. Co do zjawiska APTEK I BANKÓW… NIe byłeś długo to wyjaśnie. Ludzie jak dostrzegłeś błędnie dostają 10 zł /h (zwykle 8 … ale mniejsza). Więc kupują najtaniej co skutkuje koniecznością iścia do BANKÓW by z pożyczką pobiec do APTEK. Ot i całe koło zamknięte.

  • Dzięki @eeetamie za zabranie głosu w dyskusji. Fakt – to co powiedziałeś jak najbardziej się spina w to co widziałem będąc w odwiedziny w Polsce. Trzymam kciuki żeby ludziom w Polsce żyło się coraz lepiej. Pozdrawiam.

 5. dołączam się do głosu w sprawie głośności. I argument ‚podgłoście sobie u siebie’ nie działa na komórce, bo można podgłosić tylko do pewnego momentu. A przy max głośności tej audycji szum zewnętrzny zagłusza

 6. Dzięki za audycje! Dobrze znać Polskę z Twojej perspektywy 😉

  • Hej Maksie. Nie tyle perspektywy co z obserwacji kilkudniowych. Równie dobrze może się okazać że w innym mieście będzie zupełnie inaczej. Co mnie (osobę totalnie apolityczną – nie oglądającą, ba nawet nie mającą telewizji od wielu wielu lat) najbardziej zaskoczyło mnie że praktycznie wszyscy sobie chwalili rządy obecnej partii – dodam że nawet Ci co od chyba zawsze – jak pamiętam – gardzili tą partią i życzyli jej jak najgorzej – teraz na nią głosowali i sobie chwalą. Nie wiem. Wiadomo każdy ma swoje „upodobania” – ja tam ani za tymi czy wcześniejszymi nie jestem. Od 11 lat mieszkam za granicą i nie patrzę na kraj z perspektywy polityki. Ale jak pamiętam Rzeszów, Przeworsk, Tarnów i Kraków to leków i pożyczek pod dostatkiem 😀 pozdrawiam.

Zostaw Komentarz