Luźne Gatki – Ze Szczyptą Survivalu

Luźne Gatki – Ze Szczyptą Survivalu

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 7

Pogawędka z zadaniem dla słuchaczy korzystających ewentualnie z VoIP zagranicznych wirtualnych operatorów… Może ktoś jakiegoś fajnego z darmowym numerem zagranicznym podpowie?

7 Odpowiedzi

  1. WON robaku z zmywaka

  2. jakies kompleksy i antypolonizm slysze…..a trzeba sie było uczyć….

  3. Claudemoneta dla kogoś Polska może znaczyć więcej niż Twoje wszystkie razem do kupy wzięte teorię spiskowe, więc dlaczego trollujesz i obrażasz ? Skoro sam sobie tego nie życzysz. Refleksja jest taka że siejesz wiatr dlatego zbierasz burze. Na przyszłość zastanów się nad tym zanim Ci przyjdzie znów płakać na audycji.

  4. O co ta cała awantura, wyluzujcie ludzie… A co do PL to faktycznie może nie aż, że nie mamy, ale wszytstko, dosłownie wszystko co sprawdzam PL vs biurwa na zachód od PL to w PL zawsze jest na niekorzysc ludzi…. ZAWSZE cokolwiek bym nie porównał. Jedyny plus to spokojne życie w monoetnicznym katolickim kraju. Ale obawiam się , że po cichu to nam zmienią.

  5. Serwus Etam.
    Musisz zrozumieć, że powyżej masz do czynienia z podszywkami pod Kloda i robieniem sztucznego dymu, więc byłby wskazany ostracyzm, a ze strony Krawca reakcja likwidująca. Czyżbym jednak zapomniał, że to wszystko i tak nie ma najmniejszego znaczenia?

  6. Tez zauwazylem ze dzieje sie akcja spotwarzania Kloda metodami prosto z KREMLA.przypadek to tylko czy pieczec wykonawcy?

Zostaw Komentarz