Luźne Gatki – Undeleted Files Popitka

Luźne Gatki – Undeleted Files Popitka

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 6

Popitka do Drugiego Dania więc sporo całkiem fajnych pomysłów – luźnych, ale całkiem biznesowych z grupą docelową – feministki… i sporo innych jak to w moich monologach… np. baaaardzo sensowna klimatyzacja w Biedronce.

6 Odpowiedzi

  1. Nie ma się czego obawiać… jak we wszystkim jest tu pewien haczyk … ale nie będę się rozpisywał, kiedyś o tym opowiem. W każdym razie dla przeciwników segregacji rasowej odpadów jest to bez znaczenia…

    Dodam tylko : musieliby zabetonować wsypy… NIEWYKONALNE przy obecnych lokatorach – to by wymagało zmiany pokoleniowej i namieszania we łbach.

  2. Etam, wspomniałeś coś o nowym terminie: „leniwizm”. Żona lepszy wymyśliła dla Ciebie – „Maxizm-leniwizm”

  3. Ile można słuchać o tym samym.. w kółko Macieju o pamięci 2GB i lutowaniu procesora graficznego.. Moja Babcia tak gadała do siebie przed śmiercią.. To wygląda na popadanie w obłęd.. Niektórzy mówią do siebie w piwnicy, inni wygłaszają krótkie przemówienia w stronę pisuaru w męskiej toalecie..

  4. Apatia jest wygodna. Miałem zrobić, kiedyś zrobię i zarobię

  5. No tak nie chciałem być kontrowersyjny, może nieco ekscentryczny, ale często powtarzam – że pewnie się powtarzam. w nagraniu DRUGIE DANIE jest tego pewnie i więcej. Pamiętajcie – ja się dopiero uczę tego hobby, może forma monologów jaką przyjąłem jest niewłaściwa dla młodego adepta sztuki gawędziarskiej, ale staram się. Prosili co niektórzy bym jednak nie kasował szczególnie dziennych pogadanek (dlatego wykorzystuję dzień, bo to radio nocne – do swoich pogawędek) i je udostępniał. Powtórzeń było więcej dlatego skróciłem archiwalny materiał pobieżnie przesłuchując z 50 do 40 H. Ale tu ma rację etamowa…. Wy możecie w każdym momencie nagranie wyłączyć. Ostatnio przyłapuję się na tym, że w wyniku poniekąd tego gadania zaczynam przemawiać w sklepach na osiedlowych skwerkach czy aptekach do przypadkowych ludzi. Dobra co się będę tłumaczył. Dla mnie to fajne hobby jest i tyle. Postaram się wejść na wyższy level, ale sami rozumiecie z tymi 2 GB pamięci… 😉 Dobra lecą z psem.

Zostaw Komentarz