Luźne Gatki – Undeleted Files Part ONE … PLUS „KSIĘŻYCOWE INSPIRACJE”

Luźne Gatki – Undeleted Files Part ONE … PLUS „KSIĘŻYCOWE INSPIRACJE”

wpis w: Luźne Gatki | 7

Zachęcony ostatnią audycją Maxa (ba… zmotywowany Jego motywacją) moje wiosenne w okolicach majówki pogadanki (głównie dzienne Wojtki przy małym audytorium), które z lenistwa miałem wyrzucić do kosza – „siedłem” i zrobiłem sklejkę rozmaitości. Ciekaw jestem kto będzie wstanie dobranąć do końca nagrania. A wersja jest nieco okrojona. Mam nadzieję, że starczy mi cierpliwości na PART(y) 2.

PLUS „KSIĘŻYCOWE INSPIRACJE” moim balkonowym teleskopem Celestron First Scope:

7 Odpowiedzi

 1. nocnymaxiol

  Gratuluję Etam. 🙂 Łatwiej nic nie robić niż robić, ale zrobiłeś i teraz mamy co słuchać. Bardzo się ucieszyłem z tego opisu. 😀
  Wysyłam uśmieszki i życzę miłego dnia ! :)))

 2. Dobry wilk pach

  https://www.youtube.com/watch?v=3ySYxVxxvDs czy ten przystojniak to ty? Małe podobieństwo do Osamy jest

 3. Tylko dlatego, że Etam ma niskie poczucie własnej wartości, nie zarabia kokosów na swojej gadce. Swoboda, odwaga, szczerość, luz i zdolność ciekawego gadania o rzeczach nierzadko mało radiowych, ale też uderzanie w ważne tematy, są w przypadku Etama zjawiskowe. Etam to fenomen radiowy i mistrz gawędziarski. Podobnie tutaj ma już tylko krawiec, ale niczym Etam, na każdym kroku samo-się-dyskredytuje i od dłuższego czasu … chodzi za potrzebą, co nie wychodzi mu na dobre.

  ps: Potrzeba, jak nadajesz, to nie drzyj tak strun głosowych, bo propagandę i manipulację słuchaczami jeszcze zniosę, ale od tego pieniactwa breiviki się w krwi namnażają. I nie udawaj głosów, please!!!!!!! Serio, zostaw to Krawcowi. Albo ćwicz najpierw.

 4. Jestem w 12:41, te rozmówki z żoną.

 5. ocalały członek załogi greckiego tankowca Lotus

  chciałem tylko powiedzieć że właśnie skończyłem słuchać 15 godzin i dałem radę :>

 6. O cieszę się, że są tacy co dali radę. PART 2 na razie robił nie będę, pokasowałem resztę gadek, bo istnieje pewna granica dobrego smaku monologu nawet jak dla mnie…. znaczy by nie przeginać. W materile wyciąłem moje telefony na reklamację i infolinię… nie chcę tym ludziom narobić kłopotów… niestety kolejny temat poruszony w naszej biednej ojczyżnie udowadnia skrajne niekompetencje i bezsilnośc ludzi w walce z systemem – tu monopolistą… Rachunek za przyłaczenie choć niesłuszny ZAPŁACIŁEM… jedyne co bym osiągnął (po rozmowach z Urzędem ochrony konsumentów, Energetycznym i mecenasem od spraw klienta – tóre też pokasowałem, bo na prawę szkoda tego słuchać), to jakby sprawa wylondowała w sądzie po jakimś roku szarpanie byłby zwrot 100 zł i być może kosztów sądowych. NIe miałbym natomiast co liczyć na zadośćuczynienie czy tak popularną w stanach NAWIĄZKĘ – która z zasady ma być dotkliwa dla takiej firmy i opłacalna przez duże O dla klienta, by tej pierwszej dać nauczkę na przyszłość, a temu drugiemu opłacało się walczyć. Podam przykład , że wertując internet znajdziecie min. sprawy przerw w dostawie mediów (nie odłączenie celowe!) za które w Stanach pozywa się dostawców i dostaje po 20-30 tyś $ tejże właśnie nawiązki. TAki stan rzeczy (choć może to prawo wydawać nam się absurdalne) WYMASZA JEDNAK SZACUNEK na molochach względem zwykłego Pana Kołalsky… Czekamy na podobne prawo precedensu w Polskce… jak i kulturę nawięzek sowitych…

 7. Bardzo fajna audycja wyszła. Dwie dniówki słuchania przy pracy, ale na litość samego Pablo Escobara…

  Etamie kochany, daruj że nam te tematy fekalno-toaletowe.

  Stary, podrzucam link do radia na grupach Facebook`owych, trochę głupio jak świeży – nowo zdobyty słuchacz odsłucha audycję i trafi w niej na Twoje historie o wypróżnianiu się 😉

  W temacie filmiku, to czy planujesz kiedyś nagrania gdzie zamiast muzyki ambientowej, poopowiadasz coś na temat obserwowanego ciała niebieskiego?

  W kwestii irlandzkiej karty SIM – wyślij mi na Skypie adres (może być nawet skrytka pocztowa jeśli się boisz że przyjadę Ci wyprowadzić MAX`a na spacer) to wyślę Ci listem kilka świeżutkich kart SIM.

  Audycja spoko, czekam na więcej bo fajnie się przy tych Twoich pogadankach odpoczywa i pracuje.

  Pozdrawiam.

Zostaw Komentarz