Luźne Gatki – praktyka porządku

Luźne Gatki – praktyka porządku

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 6

Początkowo monolog Etama do którego przyłączają się kolejno Foorack i Claude. Poruszane sprawy to niskie płace, beznadzieja szarego życia w Polsce, rozważania, czy dalibyśmy radę zbrojnie Niemcom, pada też nazwisko po którego wymówieniu przez Claude’a przestaje działać konferencja skype… i czy – oraz czym powinniśmy się bronić, a jeśli obronimy, co dalej począć, by nie stać się ofiarą swego obronnego czynu, a także wiele, wiele więcej. Audycja dla posiadających dużo wolnego czasu!

6 Odpowiedzi

 1. anon od deklaracji na czacie

  Superklawo jak cholera! Jedna z lepszych audycji, jakie ostatnio słyszałem. Myślałem, że anty-szkolna nawijka Krawca utrzyma się długo na szczycie, ale Etam z Klodem rozbili bank w iment!

 2. Cieszę się, że jesteś taki leniwy i nie wprowadzisz swoich deklaracji w życie. Tym właśnie różnisz się od tych z „promila”. Oni czegoś dokonali, ty na szczęście tylko myślisz. Bo jakbyś czegoś dokonał, pewnie byłbyś innym człowiekiem.

  • SkrzydlatyŻmij

   Pewnie byłby jak W. Lenin, na początek wyrżną kilka milionów wyzyskiwaczy i idealistycznych szuj! 🙂

 3. Kasy fiskalne nadal są robione. Stoją na bardzo wysokim poziomie. Dawniej Optimus-IC – teraz nazywają się Novitus i należą do grupy kapitałowej COMP SA.

 4. SkrzydlatyŻmij

  Tak po prawdzie, to komputery Optimus to były składaki, wszystkie części były produkowane poza Polską, łącznie z obudową, Optimus składał je tylko do kupy i naklejał na obudowę, w odpowiednie wgłębienie, naklejkę z napisem: „Optimus”. Sprzedawałem w latach 90-siątych m. in. te komputery. Adax może robił obudowy, bo wyglądały rzeczywiście kosmicznie. W latach 80-siątych w Polsce produkowano komputery „Odra”, na taśmę perforowaną, widziałem je na własne oczy. Zgadzam się z prowadzącymi, zaorano większość przemysłu i zostały obecnie: produkcja krasnali ogrodowych, palet drewnianych, mięso, wódka, szyby i okna… Coś tam jeszcze może… Pewnie jakieś prefabrykaty budowlane, albo kleje do glazury… meble…

  • SkrzydlatyŻmij

   Właśnie sobie czytam, o komputerach Odra, które widziałem i dotykałem w latach 90-siątych w Warszawie. Produkowano je już w pierwszej połowie lat 70-siątych we Wrocławiu, oczywiście zakończono produkcję kiedy? W 1993 roku! Czyli jak ogarnęła sprawy agentura USA.

Zostaw Komentarz