Luźne Gatki – Nocny Wojtek – Jakiem mam zdanie o BDP

Luźne Gatki – Nocny Wojtek – Jakiem mam zdanie o BDP

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 2

Bezwarunkowy Dochód Podstawowy – czasem też nazywany GWARANTOWANYM – jest od czasu do czasu dyskutowany przy różnych okazjach. A pojawienie się tego tematu wraz z filmem w archiwum NR jest przecież też jakąś okazją. Staram się zawsze szukać dobrych stron nawet rozwiązań socjalnych, więc ciut o tym miast mazać w komentarzach, powiedziałem w formie monologu na wolnej nocą antenie. Liczę na rzeczową dyskusję POD… Jak zwykle w etamowym stylu temat rozmyłem na wiele innych improwizowanych opowiadań.

Przypominam o akcji wspierania radia skierowanej do tych którym drobne brzęczą w kieszeni wirtualnej PayPal’a. „Wspieranie nierównymi kwotami” w tym tygodniu ogłaszam pod hasłem trzech wariantów:

1. 3.28 – mniej Etama
2. 5.82 – jest akurat
3. 10.29 – więcej Etama
4. 99.72 – ogłaszamy tydzień etama w NR

Głosowanie poprzez wpłaty:

Szczegóły tu: http://nocneradio.pl/wsparcie/

Paypal: [email protected]
Bitcoin: 1otAi4KLuuYWDLbCkpmqRfN9P2NGX8JKv
Ether: 0x6fDb54C5d54e67170A105d017C5fc8045EfAcE44

Krawiec (mam nadzieję) ogłosi wybraną tą metodą opcję 🙂 Głosujcie!!!

2 Odpowiedzi

  1. Chcecie dochodu podstawowego ?, to musicie sobie stworzyć idealnego niewolnika, pozbawionego swojej własnej woli, tak samo albo i bardziej wydajnego, który będzie zasilany tanią energią i będzie za was robił za niewolnika, o ile mi wiadomo to jeszcze tacy niewolnicy są nie dostępni, ups zapomniałbym to wy jesteście tymi niewolnikami.

    Więc jeśli kiedy kol-wiek powstaną leprze wasze zamienniki to wy staniecie się zbędni.

  2. Dochód podstawowy służy do zapewnienia klientów na dobra konsumpcyjne produkowane przez tych, którzy płacą za tą propagandę socjalistyczną. A co się dzieje ze słabym narkomanem w dłuższej perspektywie nie trzeba chyba pisać.

Zostaw Komentarz