Luźne Gatki – Mikroafterowa Męska Menopauza

Luźne Gatki – Mikroafterowa Męska Menopauza

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 5

Nieco frustracji za dnia przy wiwatach czatowników o otaczającej nas rzeczywistości.

5 Odpowiedzi

 1. „Dyskryminacja ekonomiczna” – ładne 🙂 Dobrze mówisz Etam! Szanujmy się i domagajmy godnego wynagrodzenia!

 2. Jak usłyszałem że armia ,,Poznań” miałaby okrążyć Niemców od zachodu i wygrać wojnę a Sowieci czekali bo bali się co zrobi armia Kutrzeby to doznałem szoku. Lubie słuchać jak mówisz na tematy życiowe ale proponuje na przyszłość nie poruszać tematów militarnych.
  Ciekawe też było stwierdzenie że Polska mogłaby się postawić Amerykanom i wprowadzić im wizy. Jeżeli amerykanie utrzymują dla nas obowiązek wizowy to jest to uzasadnione ponieważ polacy jako jedyna nacja w UE mają szczególną smykałkę do zalewania innych krajów zarobkowymi emigrantami patrz Irlandia i Anglia, no może tylko rumuni nam w tym dorównują. A ponieważ w Stanach jest już kilka milionów turystów znad Wisły to ja się amerykanom nie dziwie. A jeśli chodzi o Polskę to nie sądzę żeby istniało niebezpieczeństwo że nagle zaleje nas fala murzyńskich emigrantów zza oceanu

  • Rozumiem oczywiście Twoje podejście, ale obawiam się, że takie podejście ma niestety ogromna liczba Polaków i to skutkuje brakiem szacunku do naszego narodu Wielkiej Polski. Oczywiście niemcy nie zostaliby otoczeni , ale odcięci od dostaw np. paliwa. Być może zareagowałby wtedy jednak zachód. Ogólnie PL powinna iść na wojnę razem z państwami osi, a nie bronić tych pacanów z zachodu. Ale to inna sprawa… niestety mamy jako naród teraz od 75 lat tego konsekwencje.

   Podobnie w polityce paszportowej. NIe chodzi o szczegóły , ale szanowanie się. W ruchu wizowym powinna istnieć symetria i to niezależnie od innych czynników tu , że USA to potęga, a my mamy agentów na czele tegoż USA. Nawet gdyby Polska była jak San Marino – albo obie strony mają wizy , albo wcale (potrz Łotwa i bodaj Estonia).

   Natomiast co do nachodżców. Obawiam się , że ostatnio przyjechało tu bez wiz i czołgami parę tysięcy i TO DO PRACY… Amerykanów.

   ZACZNIJMY SIĘ SZANOWAĆ i to my sami… bo inaczej nie tam Ameryka, ale nasze postawione władze nas nie będą szanować. Chodzi o godną postawę , nic więcej. NIe godzę się by mnie traktować nie na równi z zasranym amerykaninem , niemcem , czy jedzącym żaby jakimś francuzem… Mój dziadek walczył za ich wolność by mogli se wpierdalać żabie udka, a nawet nie pozwolili wziąć potem udziału w paradzie zwycięzca, bo pozamykali w koszarach naszych wojaków. WIĘCEJ SAMOSZACUNKU!

 3. chyba zapomniałeś że Polska była otoczona z trzech stron , nie tylko z zachodu ale też od półnozy z Prus i od południa z Czech i Słowacji.
  No właśnie , po to sprowadzali te amerykańskie bataliony żeby im teraz wprowadzać wizy, jeszcze się obrażą wrócą do Stanów i zostawią nas z gołą dupą między niemcami i ruskimi.A jeśli chodzi o tą defiladę to polacy sami sobie byli winni że wybrali takich przywódców co zawarli nie te sojusze co trzeba, można się było dogadać z niemcami a nie udawać potęge militarną i liczyć że anglicy i francuzi przyjdą umierać za Gdańsk

 4. rasizm ekonomiczny hahahahahah dobre, to się nazywa globalizacja , jakby ten azjata w Chinach albo Bangladeszu co szyje koszulki i skarpetki zarabiał tyle co jego odpowiednik w Stanach albo Europie to jak myślisz ile by te produkty kosztowały.
  Etam chcesz twój procent na konto z reparacji wojennych , Bolek też kiedyś obiecywał 10 mln dla każdego wpłacił ci?
  Polscy emigranci zarobkowi zakładnikami UE !!!! ktoś ich siłą tam trzyma , teraz podobno w Polsce jest historycznie niskie bezrobocie , dlaczego nie wracają ?

Zostaw Komentarz