Luźne Gatki – Dzienny Wojtek znienacka, czyli jem i trem.

Luźne Gatki – Dzienny Wojtek znienacka, czyli jem i trem.

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 7

Etam gada kiedy zjada i trze na tarce, czyli dzienne wejście pełne niespodzianek typu – jak pies je to nie szczeka…

7 Odpowiedzi

  1. Drogi Etamie Naprawdę fajne są twoje audycję takie życiowe i nagrywaj je dalej bo naprawdę super się tego słucha jak również fajnie umila czas słuchanie i można też przy okazji wiele ciekawych rzeczy się dowiedzieć życiowych

  2. Ja również potwierdzam słowa poprzednika. Co prawda nie udzielam się live, ale słucham offline i powiem, że nawet pierdoły o których czasami mówisz są do przyjęcia i umilają czas w pracy lub po niej. Tak 3maj

  3. Słucham NR głównie audycji Etama.Pozdro

  4. Jesteś świetnym gawędziarzem, masz dobry głos, potrafisz interesująco opowiadać nawet o duperelach, ale przez te trzaski i przestery (w drugiej części audycji) nie wytrzymałem i wyłączyłem audycję w połowie. Zrób coś z tym chłopie, proszę Cię! Taka jakość niestety jest nieakceptowalna, nawet Kononowicz technicznie wypada lepiej! Szkoda fajnego contentu.

    • Tak wiem, tak wyszło w dalszej części nagrania , ale to przez kobite (na kogoś trzeba zwalić), że mi dała to tarcie na tarze – zjechały mi słuchawki jak się przemieszczałem i mikrofon się wygiął , a ja nie zwróciłem na to uwagi. Jak mic jest tak z boku na policzku to jest zawsze dobrze , po prostu łaziłem i się przesunął pod sam otwór gębowy. Następnym razem zwrócę uwagę, bo pierwszy raz chodziłem z tymi słuchawkami z mic po mieszkaniu i robiłem zwykłe czynności.

  5. Etamie, zainwestuj w sprzęt. Jak to rzekłeś „nie mówię o wpłacaniu, bo to do czegoś zobowiązuje”. Jak mówisz na co przeznaczysz tą mamone, to zobowiązuje Cię do kupienia tego o czym mówiłeś. I nic więcej. Czy jak bezdomny, któremu daję parę (lub wincyj) drobnych , to jest zobowiązany do wychylenia łyka wódy/taniego wina/piwa za mnie ? Nie, te złocisze nie zobowiązują go.

Zostaw Komentarz