Luźne Gatki – Dzienny Wojtek – Rosołek

Luźne Gatki – Dzienny Wojtek – Rosołek

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 7

Gotujemy rosołek z Qry i wiele dziennych gatek dodatkowo.

7 Odpowiedzi

 1. Dobry wilk pach

  Słyszę że Jackowi kuchmistrzowi rośnie poważna konkurencja,Etam myslę że na zmywaku w Anglii dałbyś sobie spokojnie radę ,tylko zmiany do pracy musiały by być na popołudniu

  • Co do pory to prawda. Ja jakąkolwiek pracę jestem w stanie wykonywać conajmniej od 14. 3x w karierze byłem zatrudniony z koniecznością prace od ok 7. w żednej z tych prac nie przepracowałem dłużej jak okres próbny w tym w jednej 1 dzień. NIe jestem w stanie normalnie funkcjonować przy takim trybie konieczności wstawania, a co dopiero pracować. To niewykonalne.

 2. Etamie, ostatnio ostatnio słuchałem audycji, w której uskarżałeś się na brak możliwości zainstalowania Skype w wersji 8 na Windows 10. Śpieszę poinformować, że da się to zrobić – wystarczy we menu właściwościach pliku instalacyjnego ustawić uruchomienie pliku w trybie zgodności np. z Windows 7.

  Niestety Skype 8, to już nie jest znana wszystkim klasyczna wersja komunikatora. Nie jest to też ten sam program, który jest dostępny w sklepie Windows. Wygląda to to bardzo podobnie jak webowa wersja komunikatora. Bardzo ubogie

  Nie polecam, ale jak chcesz możesz przetestować 🙂

  • Tak, myślałem też już o trybach zgodności. Nie zmienia to jednak faktu, że zrezygnowałem ze skype na PC. Mam tylko na jednym urządzeniu z androidem i pod jedną przeglądarką na PC jako zakładka. Nie widzę sensu instalować czegoś co i tak się 10 min loguje i w końcu się nie loguje.

 3. Etamie Kochany!

  Na litość samego Pablo Escobara! Jak rosół z kostki? Jak w 1,5h? Jak to solisz wodę na wstępie?

  Rosół nie wymaga kostki, żadnej, cały smak ma się wydobyć z mięsa i warzyw i wymaga długiego procesu liczonego w godzinach gdy na wolnym ogniu a jeszcze lepiej w wolnowarze ten że rosół staje się wywarem że składników. To co mówisz to profanacja rosołu, toż to kostka rosołowa rozbełtana z mięsem i warzywami.

  Kostka to syf, najczęściej na oleju palmowym robiony.

  Kobiety! Powiedzcie no Etamowi jak się robi rosół bo mi ręce opadły.

  U nas rosół to ok. 8h a czasem nawet dłużej się robi i drogi Etamie ZAWSZE zaczynamy od zimnej wody, bo smaku mięsa nie uzyskasz w rosole.

  Spróbuj w przyszłości.
  Pozdrawiam.

  • Zapamiętałem wszystko poza przyprawami co mi kobieta mówiła a ja stałem i robiłem co mam wrzucać…. nie pamiętałem, a ja łatwo się mylę w temacie przypraw, ogólnie nie mam zielonego o tym pojęcia za wyjątkiem musztardy. Kostka była więc rozsądnym kompromisem. Ale smaczny ten rosół wyszedł, a ja zup nie lubię.

 4. A najlepsze to kawały Etama i konwersacje z Karoliną, hehe!

Zostaw Komentarz