Luźne Gatki – Dzienny Wojtek dla ekstremalnych miłośników Etama

Luźne Gatki – Dzienny Wojtek dla ekstremalnych miłośników Etama

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 11

Środowo – czwartkowe wywody południowe, ale ostrzegam – tylko dla miłośników talentu gawędziarskiego stylu Etama. Jeśli podobają Ci się etamowe gawędy daj znać w komentarzach, a jeśli podobają ci się te gadki NA PRAWDĘ daj znać samemu Krawcowi dokonując NIERÓWNĄ WPŁATĘ:

1. Jeśli trochę lubisz: 4,89
2. Jeśli lubisz: 8,35
3. Bardzo: 10,29
4. CHCĘ WIĘCEJ: 15,78
5. CODZIENNE W DNI POWSZEDNIE – jak tylko Etam będzie miał czas i warunki: 19,87
6. Chcę, ale na TEMAT (i tu zapodaj jaki zamawiasz): 99,15
7. NIGDY WIĘCEJ NICH NIE GADA NA ANTENIE (no chyba , że dzwoni do audycji, albo z kimś jest na antenie co go pilnuje by o śluzie z jelitnim i dłubaniu w nosie nie gadał – no wtedy może), zlituj się Krawiec nad nami i pogoń go na Pyskotekę, niech tam z Anonami se gada: 500+
8. Nie wiem czego sam chcę, ale masz Krawiec i nie marudż: DOWOLNA KWOTA , ale nie mniej niż 3 bo chopu zje wszystko prowizja…

dodam: Kwoty wyrażone w $ USA lub Euro, bo przecież nie PlnZŁ – dajcie Krawcu zarobić przecie, nie?

GDZIE? TU MOŻESZ KRAWCOWI NAWRZUCAĆ: http://nocneradio.pl/wsparcie/

Paypal: [email protected]

Bitcoin: 1otAi4KLuuYWDLbCkpmqRfN9P2NGX8JKv

Ether: 0x6fDb54C5d54e67170A105d017C5fc8045EfAcE44

11 Odpowiedzi

 1. Etamie, cóż ty opowiadasz. Skutki rachunków możesz w pewnym sensie wziąć w rękę. Wodę napewno, gaz możesz wąchnąć, a prąd to lepiej aby nie przechodził przez twoje ciało.

 2. Z tego pky widzenia oczywiście tak…. chodzi o to że w momencie ich płacenia…. to taka przenościa z dżwignią obrotową. 😉

 3. uwielbiam tę audycję, więcej rozmów o remoncie z córką!

 4. Kurwa eeetam przestań przełykać na antenie Cole, to strasznie wkurwia.

 5. Etam, wszystko super. Jesteś Frankiem Zappą polskiego internetowego nadawania, ALE człowieku – coś Ty za podkład wybrał?

  NIGDY nie dajesz w podkład nagrań fortepianowych, bo odwracają uwagę, zwłaszcza, jeśli to jazz. Ten podkład nie pasuje klimatem do tego co gadasz i nie nadaje Ci rytmu. Moim zdaniem: w tym wypadku na upartego jakaś elektronika o charakterze transowym, ale najlepiej jakiś zapętlony, fajny, PROSTY i wesoły motyw. A Ty walisz podkładem jakbyś nagrywał „Koncert Życzeń” dla oddziału geriatrycznego w Ciechocinku.

  Poza tym: dla takiego nadawania warto słuchać!! 🙂

  • ok, wezme to pod uwage… podkłady to jeszcze kompletnie nieogarnięty przezemnie stylowo temat.

 6. Jacek z Sydney

  U mnie od kilku dni w windzie wisi ogloszenie w ktorym zarzad dzielnicy informuje ze bedzie remont drogi przed blokiem. Przepraszaja za halas i informuja ze postaraja sie utrzymywac niski poziom halasu. Sa wyszczegolnione dni w ktorym mozna sie spodziewac zwiekszonej ilosci decybeli. Ale to nie prywatna osoba z mieszkania tylko zarzad drog dzielnicy.

  • No cóż… dziki kraj, przyzwoite obyczaje… Tu nikt nic nie napisze, nie ma szans. Chyba, że wywieszą listę dłużników zalegających z opłatami.

 7. KierowcaBombowca

  Z jakiegoś dziwnego powodu sluchanie ciebie Etamie jest wciągające i się nie nudzi. Myślę że większość twoich słuchaczy słucha offline także nie przejmuj się że mało jest nas na żywo. Bo i jak dowiedzieć sie ze akurat leci na żywo nie słuchając w danym momencie radia. Może jakiś cuś żeby emaila wysyłało? Ale to pytanie raczej do potrzeby cyborga. Niech zrobi jakiś REMONT 😉

  • Bo ja nadaje wtedy jak mi się chce…. nadawać 🙂 I jak mogę i mam coś do powiedzenia. Nic na siłę.

 8. A moim zdaniem na przyszłość trzeba zrobić tak: Nagrać filmik jak piesek tuli się i boi się wiercenia, wysłać do interii z komentarzem, że spółdzielnia nic nie robi w tej sprawie, podać nr tel. do spółdzielni.

  I na drugi dzień będą mieli sajgon telefoniczny w tej spółdzielni, bo w tym kraju dziadów życie pieska jest dużo bardziej cenione od życia człowieka. I to że nie możesz się wyspać od 3 miesięcy nikogo nie obchodzi (fanaberie dziwaka).

Zostaw Komentarz