Luźne Gatki – Bez Okłatki

Luźne Gatki – Bez Okłatki

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 6

Poruszyłem tyle tematów, że nawet nie wiem jak to opisać. Chcesz wiedzieć – posłuchaj. To moje gatki jak dotąd najluźniejsze.

6 Odpowiedzi

 1. Lubię słuchać Etama, ale czasami za przeproszeniem piedroli okrutnie 🙂 Kombinator, co to nie będzie robił za byle grosz, a internet za niezapłacone kilkumiesięczne rachunki odcinają, bo hajs się nie zgadza 😀

 2. Wspaniała audycja, nawet moja żona pochwaliła, a uznała wcześniej tylko audycje Krawca.

 3. Etam płaska ziemia to wielka ściema. Nie na darmo wiele filmów na yt w tej tematyce ma w tytule „największe kłamstwo świata”. Obejrzyj sobie dwa filmiki scifuna którego nie lubię ale dość dobrze pokazał jak bezczelnie się kłamie na tych filmach o płaskiej ziemi. Te wszystkie kopiowane chmury i że niby jest mało zdjęć Ziemi to wszystko jedna wielka ściema której nikt nawet nie raczy sprawdzić a wszyscy wierzą murzynowi z filmu. Widzisz facebook teraz wprowadza oznaczanie fałszywych informacji. Wszystko według schematu problem>reakcja>rozwiązanie. Najpierw musieli natworzyć fałszywych newsów żeby mieć pretekst do wprowadzenia cenzury niby dla ochrony ludzi przed zalewem fałszywych newsów. Płaska ziemia jest takim flagowym przykładem ściemy. Dodatkowo oprócz cenzury ludzie przestaną wierzyć w prawdziwe alternatywne informacje. Tak jak było wielokrotnie zauważane, akcja z keshe sprawi że ludzie zniechęcą się do informacji o wolnej energii kiedy na prawdę się ona pojawi.

  • A jaką masz pewność, że tłumaczenie na polski „płaska” jest tylko wyłącznie w jednym znaczeniu. Dam ci dwa przykłady:
   1. średnica ziemi to około 6400 km, a jej najwyższa wypukłość to maksymalnie 10 km (licząc wgłębienia) co przez prosty rachunek 10/6400 daje 0,00156, co pokazuje, że jest to obiekt bardziej gładki/płaski niż kula bilardowa.
   2. model 3d mając swoje pozorne zalety, obcina informację zawartą w 2D. A są to orbity innych planet z punktu widzenia ziemi, orbita słońca względem ziemi (odwrotnie patrząc z punktu słońca na orbitę ziemi tej informacji nie da się zauważyć). Jak chcesz to obejrzyj: https://www.youtube.com/watch?v=1eyRwn_1HbY

   Zresztą urządzenia analogowe do wyznaczania aktualnych i przyszłych pozycji obiektów kosmicznych są zbudowane na założeniu, że ziemia jest płaska. Te cyfrowe wykonujące skomplikowane obliczenia są objawem regresu.

 4. stellar kid

  hahahah, szczerze się uśmiałem na temat wywodów o książkowej trylogii jak zostać tysiącerem 😛 czekam na książki i program II nocnego radia!

 5. Lubie słuchac Etam`a. Pod koniec rozważania o życiu na ziemi i wszechświecie najlepsze lubie takie rozważania o naszym życiu :). Z tą płaską ziemią to tez czasami mysle podpodobnie co nie znaczy ze jestem zwolelenikiem płaskiej ziemi ale chciałbym być w 100% przekonany i tyle.

Zostaw Komentarz