Lewym Okiem – Wybory w Brazylii, ataki w Syrii

Lewym Okiem – Wybory w Brazylii, ataki w Syrii

wpis w: audycje, Lewym okiem | 7

Błażej opowiada o sytuacji na świecie. Bulwersuje się zachowaniem IPN. Na koniec wreszcie zadzwonili słuchacze i wynikła jakaś mniej lub bardziej konstruktywna dyskusja na temat socjalu na zachodzie.

7 Odpowiedzi

  1. Dla spóźnialskich, w 20 minut po zakończeniu audycji wrzuciłem już nagranie do archiwum. Miłego słuchania życzę. Pozdrawiam.

  2. Pies był gwiazdą planu drugiego….

  3. Moje podsumowanie tej audycji brzmi: słuchałem Błażeja dla Etama.

  4. Bardzo fajna audycja Błażeju. Fajnie ze wytlumaczyliscie łopatologicznie dochód gwarantowany. Tak jak wczesniej trochę z rezerwą podchodziłem do tego, tak teraz mogę go potraktować jako zwrot zabranego mi podatku. Zasiłek dla bezrobotnych jako ubezpieczenie to też dobry pomysl. Byle by tylko każdy miał to odliczane ze swojego zusu na indywidualne konto. Cały czas szukam sposobu na pomoc jednostkom pożytecznym dla gospodarki, którzy akurat są na życiowym zakręcie od dokarmiania patologii. Juz sam sie zastanawiam czy można dzielić poglądy na lewa i prawa stronę czy na ludzi myślących obiektywnie i ignorantów. Pozdrawiam i czekam na w końcu na prasówkę z Izraela 🙂

  5. Wudzowi w sprawie tego ze chinskie panstwo zawodzi w spawie mleka w proszku….skoro wolny rynek to takie antidotum na wszystko to dlaczego nie pojedziesz zalozyc prywatnej jednostki badawczo certyfikacyjnej?? Wolny rynek…latwy zarobek…pieniadze na ulicy….mozna miec pelne usta frazesow o wlnym rynku i moralnosci ale nie zastapi to wiedzy o prawach ekonomicznych sformulowanych juz przez kopernika….ze gorszy pieniadz wypiera lepszy…z mlekiem jest podobnie.

  6. Wolny rynek istnieje TYLKO i WYŁĄCZNIE w szarej i czarnej strefie, a co najważniejsze – poza korporacjonizmem. I nie ma w ogóle o czym dyskutować. Żadne państwo w obecnych czasach, nie zostawi rynku w rękach wolnych ludzi na wolnych zasadach. Próbował kto dogadywać się z organizacją przestępczą? Wszelkie oczekiwania od państwo mają wymiar oczekiwań dziecka wobec rodzica.

    Wudz, ilekroć w rozmowie z komuchem, zapomnisz o korporacjonizmie, tylekroć dostaniesz argumentem ad McSracz. I nic na to nie poradzisz.

  7. WOlny Rynek istnieje tylko i wylacznie w teorii tak jak i komunizm/……swietnie wyglada na papierze ale w zadnym kraju nigdy nie udalo sie stworzyc dzialajacego komunizmu ani wolnego rynku. Dlaczego ? bo to sa dwa extrema skali. zycie toczy sie gdzies srodkiem….

Zostaw Komentarz