Kuźnia Wojowników – Nowy członek rodziny

Kuźnia Wojowników – Nowy członek rodziny

wpis w: Kuźnia Wojowników | 19

Marcin doczekał się potomkini i zaprasza wszystkich na pępkowe! Luźne, ale bardzo uroczyste wydanie Kuźni Wojowników.

linki:
Urządzenie do wprowadzania w stan zero
Płaska Ziemia
Biomedis
Nocny Marek
Lepsza Strona

19 Odpowiedzi

 1. Potrzeba obiecał, Potrzeba dostarcza 🙂 Aplikacja okazuje się być po prostu dość prostym narzędziem do odgrywania melodyjek. Każda z „terapii” to wpis w lokalnej bazie danych, zawierających kilka częstotliwości w hercach i czas odgrywania dźwięku. Zdefiniowanych domyślnie jest ponad 2100 różnych schorzeń, dla każdego przypisanych jest kilka dźwięków.
  Częstotliwości te w 80% układają się w rozkład losowy, równomiernie rozrzucone. 9 częstotliwości występuje w całej bazie więcej niż 200 razy (statystycznie jest zawarte niemal w każdej „terapii”), są to 802.0, 465.0, 5000.0, 1550.0, 10000.0, 20.0, 727.0, 787.0, 880.0 – jeżeli któraś z tych liczb jest ci znana i używana w terapiach, daj znać, może będzie w tym jakaś prawidłowość. Wielokrotnie pojawiają się częstotliwości nie tylko niesłyszalne dla ludzkiego ucha (rzędu 1.9Hz czy 100kHz), ale częstotliwości te jednocześnie nie są możliwe do odtworzenia przez głośniki czy jakiekolwiek urządzenie mobilne (aby to osiągnąć należałoby zastosować całą baterię głośników, czy emiterów – każdy ma określone, wąskie możliwości). Ciekawostką jest też, że częstotliwość powszechnie uważana za niedobrą (440Hz) występuje trzykrotnie częściej niż jej „lepsza” siostra, 432Hz (dokładnie 78 wystąpień 440.0 i 26 wystąpień 432Hz).
  Oprócz tego aplikacja pozwala na zaprojektowanie własnej melodyjki, w niezwykle nieprzystępny sposób, taką samą „terapię” można zapisać w kilkunastobajtowym pliku MIDI.
  Ale to jeszcze nie koniec 🙂 System Biomedis pozwala na zakupienie urządzeń USB – diagnostycznych elektrod (coś jak w Oberonie) lub małego dongla (http://www.biomedis.ru/en/biomedis_mobile_healer.php) który coś ma rzekomo emitować. Aplikacja owszem, łączy się po USB i można do niej wgrać nową melodyjkę (kilka liczb reprezentujących częstotliwości, co trwa ułamek sekundy, aplikacja przyjmie wszystko – pytanie co te „elektrody” wysyłają). Ale, żeby nie było za łatwo, dane są przez program dalej przeliczane przez wartości skalarne, np. liczby są dzielone przez 536.87, pojawia się też parę kompletnie bezsensownych obliczeń, których jedynym skutkiem jest dodanie elementu losowości do wgrywanej melodyjki. Rzekomy emiter natomiast zwyczajnie nie łączy się z aplikacją. Jedynie pobiera prąd z urządzenia do którego jest podłączone, aplikacja nie zawiera kodu, który mógłby wysłać coś po USB (umie tylko odczytywać stamtąd i wykryć urządzenie) – nie przeszkadza jej to jednak wyświetlić informacji o tym, że melodyjka jest odtwarzana na podłączonym urządzeniu.

  A że komuś pomogło… Laboratoryjne badania pokazują niemal 80% pozytywnych odczuć po placebo, ale pamiętajmy też że pozytywne samopoczucie nie oznacza dobrego stanu zdrowia. Samopoczucie to stan umysłu, cało może toczyć śmiertelna choroba. Swoją drogą niedawno potknąłem się o ciekawy dokument o placebo, https://www.youtube.com/watch?v=cRR-_D5FN-8

  Ze szczegółów technicznych – do dostania się do plików sqlite, gdzie są przechowywane „programy terapeutyczne” można się dobrać przez apktool d (a i pewnie po prostu rozpakowując apk), a żeby podejrzeć kod źródłowy użyłem dex2jar i JD-gui. Analizowana aplikacja pochodzi z https://apkpure.com/biomedis/com.BiomedisHealer/download?from=details

  • Może też na wyrost nazywam to melodyjkami, jednakże urządzenie na którym pójdzie taka aplikacja jedynie przy użyciu głośnika może emitować jakiekolwiek fale w tak kontrolowany sposób (chip gsm czy wifi nie pozwala nam na emisję wiązki o określonej częstotliwości przez określony czas), a aplikacja nie jest w stanie wysłać absolutnie żadnego sygnału przez USB czy do jakiegokolwiek innego sensora.

   • SkrzydlatyŻmij

    Niezła robota Potrzeba19 🙂 A masz słuch muzyczny, nastroisz np. instrument, pytam się z ciekawości?

    • Słuch muzyczny mam, nastroić nastroję, gram na paru instrumentach, ale pewniej się czuję z kamertonem 🙂

  • Ze szczegółów technicznych , Pomysł : Kuracja Zycia metodą dr Clark tzw melodyjki tworze sam na androidzie.
   Każda materia to tylko energia wiec wibruje z okresloną częstotliwoscią i ten fakt pozwala na bezinwazyjne rozwiązywanie wszystkich aspektów zdrowotnych bez stosowania chemi.
   I teraz wyobrazcie sobie co koncerny farmacełtyczne na to!
   Wystarczy urzadzenie które wypromieniuje energie o danej czestotliwosci wirusa bakteri , plesni w przeciw fazie, to drganie unicestwi (wygasi) tylko to co drga z tą samą częstotliwoscią z tad też bez inwazyjnosci.
   Np: wspomniana czestotliwość 432 odpowiada bakteri Bacillus subtilis, laseczka sienna bardzo pospolit gram dodatni wystepujacy w glebie odpowiadajacy za gnicie roslin, i teraz dlaczego tak czestą występuje i Ja ja usówam z organizmu bo mieszkam na zielonej wyspie 🙂 My polacy nie jesteśmy tak odporni na wilgoć jak ludzie zamieszkujacy te tereny od tysiecy lat nam jest potrzeba cyklów zima latoa zima lato, z tąd dzieci polaków maja tyle alergi ale to szeroki temat a w tym biorezonansie jest ogromny potencjał. Pozdrawiam Serdecznie.

 2. MarcinKuźnia

  Tak jak już wspominałem jestem pod dużym wrażeniem twoich możliwości i wiedzy, dzięki za sprawdzenie. Mam mętlik w głowie,na jeden temat słyszysz wiele różnych opinii, nie wiadomo w co wierzyć a ja wierze każdemu nie podejrzewając nikogo o złą wolę. Pozdrawiam i dzięki.

 3. Marcinie nie słuchaj tej lewackiej zachodniej propagandy o Polsce. W Polsce nic się nie dzieje jest spokój, żyje się normalnie, nikogo nikt nie truje.

 4. Serdeczne gratulacje za Twoją rodzinkę i za audycję. Ale jeżeli chodzi o naszą nocnoradiową rodzinkę, to pomylić Fooracka z Furiatem, to jak pomylić cukier z solą (ale wymyśliłem, co? 🙂 )

 5. MarcinKuźnia

  AAA dzięki

 6. Marcinie, chcesz te kubeczki wysylac z Irlandi? Ten Twoj koleszka ma jakas umowe z poczta zeby wysylac w miare tanio? Bo jak nie to chyba wysylanie do Polski wyjdzie w podobnej cenie jak ten caly kubek… Poza tym do paczkomatu chyba nie wyslesz? A raczej malo kto chce podawac swoje dane.

  Cos mi tu smierdzi ten Twoj pomysl, kolejna proba wyłudzenia danych adresowych od sluchaczy, jak na poczatku z tymi twoimi plytkami…

  Uwazajcie sluchacze na to.

  Jezeli nie jest to tylko kolejna proba wyłudzenia danych to lepiej to zrobic z Polski, bo nawet jak ma byc to wysylane za granice to wyjdzie taniej.

  • MarcinKuźnia

   Ma to być limitowana edycja unikalnych kubków tak symbolicznie 10 sztuk, które będę miał i popytam tu na miejscu czy ktoś jest zainteresowany(już mam zamówienie na kilka), po znalezieniu reszty chętnych całość wysyłam na Radio. Pozdrawiam 😉

 7. Witam
  Wiecie jak to wszystko czytam to łza sie na oko cisnie, ja jestem z tych co najpier sprawdzą a potem komentuja.
  Ostatnio stosowałem kilka urządzeń Biomedis od USB małych po Androida, technicznie mało mie to interesuje jak to wymyslili, bo jak bym wiedział jako informatyk i elektronik to bym też watpił ale DZIAŁ i to z bardzo dobrym rezultatem.
  Po kilku doświadczeniach z biorezonansem na róznych urządzeniach zakupiłem biomedis bo cena do niemieckich profesjonalnych maszyn jest bardzo przystepna. W Niemczech refundują badania biorzonansowe i w jednym dusseldorf jest 100 takich urzadzen pracujacych na codzień. A jesli chodzi o domowe tanie urzadzenie Biomedis jest super i w przystępnej cenie wrecz tani. Rezultaty mam przetetowane na sobie a mieszkam w kraju gdzie plesni grzybów nie brakuje.
  I wiecie pamiętam jak urzywałem pijawek do oczyszczenia się do dzis ludzkość ich nie zgłebiła a rezultaty są mega pozytywne. Zycze wytrwałosci prowadzącemu i wszystkim zwolenników biorezonansu pozdrawiam bo oni wiedza jak dobra i przede wszystki bezinwazyjna metoda JEST.

  • Szczere mówiąc też słyszałem sporo dobrego o biorezonansie. A upuszczanie krwi czy pijawy to metody archaiczne, ale dawniej ludziom to realnie pomagało. Dzielcie się ludzie swoimi doświadczeniami, opiniami, na pewno nikt tu nie będzie nic kasował, ani forsował „jedynie słusznego poglądu”. Pozdrawiam!

   • Co do pijawek, zostały zgłębione, istnieje wiele publikacji dowodzących ich terapeutycznego, weryfikowalnego zastosowania, np
    http://www.bjoms.com/article/S0266-4356(03)00242-0/abstract
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12661792
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18367335
    W przypadku biorezonansu, również został zgłębiony, istnieją liczne publikacje dowodzące, że biorezonans nigdy nie przekroczył skuteczności placebo, np
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10077720
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9066509
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16047707

    Alternatywne metody nie są z definicji nieskuteczne, jednak jest wśród nich pełno hochsztaplerów, dlatego też warto oddzielać ziarno od plew (szczególnie że to tanie rzeczy nie są).

    • o kurw… Mogliśmy obrażać Keshego, można było śmiać się z JP2, ale… PIJAWEK OBRAŻAĆ NIE POZWOLĘ!!!!!!!

    • Znowu na oko łza sie cisnie, zadnej konstruktywności w tym co tu wypisujecie, linki tez na nic, moge wszystki zainteresowanym przkazac informacje i wiedze jaką nabyłem stosując kilka lat pijawki, proszę pisac do Marcina.
     Technicznie to 200 substancji wykryto u pijawki tylko 100 opisano a jakie skład daje grupa pijawek wytwarzajaca substancje jakich świat nie zna nikt nie wie. Na dowód posiadam Wyniki badań materi biologicznej z Instytutu Medycyny Morskiej i Tropikalnej z Gdyni badania prowadzono na moje prywatne zlecenie. Moge udostepnic wyniki. Co do skuteczności opis przypadkuów również.
     Następnie jesli ktoś chce podiąć dywagacje na temat Biorezonansu zapraszam prywatnie bo Placebo nie ma co podważać chociaż by z tego powodu ze osoby psychicznie wykazujące wiele osobowości w ciele potrafia przełaczyć umys jak również cały organizm w inna osobowośc a co za tem idzie zupełne inne zdrowie człowieka czyli prace organizmu i umysłu. Takie badania dowodza ze człowiek ma mozliwość uleczyć się ze wszystkiego w ułamku sekundy przełączając sie w inny sytem zarządzajacy ciałem i nie tylko.
     Wracając do Biorezonansu Apartaty firmy biomedis przetestowałem i Działają. Zapery, kilka też moge polecic.
     A książke Pani dr Clark „Kuracja życia” polecam do zrozumienia rużnic pomiedzy placebo a Biorezonansem i wogóle do zrozumienia tematu.
     Pozdrawiam

     • Ej, chyba nie doczytałeś 😀 Wrzuciłem opracowania POTWIERDZAJĄCE skuteczność pijawek (aczkolwiek z tymi badaniami z Gdyni chętnie również się zapoznam, jeśli zechcesz się nimi podzielić – będzie to kolejny DOWÓD POTWIERDZAJĄCY skuteczność tej terapii).

Zostaw Komentarz