Luźne Gatki – usypiający after relaksacyjny

Luźne Gatki – usypiający after relaksacyjny

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 1

Kilka rozważań na temat otaczającego nas świata i wszechświata, parę słów o czasie i podróżach w czasie, o kosmosie, czarnych dziurach i gwiazdach neutronowych – raczej w tonie luźnych gadek zaspanego człowieka w środku nocy. Przy okazji przewija się kilka pomniejszych tematów.

Jedna odpowiedz

 1. SkrzydlatyŻmij

  O, jak fajna audycja!
  Zgadam się ze wszystkim, tylko co do tych fizyków teoretycznych mam wątpliwości. Przed laty zgłębiłem teorię względności Eisteina, zrozumiałem ją i doszedłem do wniosku, że nie jest prawdziwa. To takie teoretyczne zabawy, bez przełożenia na rzeczywistość. Podobnie podchodzę do fizyki kwantowej Richarda Feynmana, podchodzę do tego jako do błędnych interpretacji wyników badań.
  W ogóle mam nakierowanie na rzeczy praktyczne, mamy wpływ na własne zdrowie (bardzo szeroko pojęte, razem z pracą mózgu), choć oczywiście ograniczony (np. wybuchy bomb atomowych i pierwiastki radioaktywne w atmosferze, pola eletromagnetyczne – wszędzie są nadajniki i emitery), mamy wpływ na finanse (też ograniczony, ale jednak).
  Z rzeczy mniej dotyczących praktyki życia, to zająłbym się, gdybym miał wolny czas i warunki, choćby eksperymentami z piramidkami, z wynalazkami orgonowymi Wilhelma Reicha, to mi się wydaje bardziej praktyczne niż fizyka teoretyczna.
  Poszukałbym też sposobu na ustalenie kształtu Ziemi, wszyscy uznają mnie z tego powodu z czubka, ale nikt nie przedstawia dowodu, że żyjemy na kuli, łącznie ze znanymi mi godetami, którzy rozmawiają ze mną życzliwie.
  Dowód, eksperyment, logika, bez autorytetów żadnych, który pokaże, jaki jest kształt Ziemi, to mnie interesuje.

Zostaw Komentarz