Luźne Gatki – co by tu w nadchodzącym roku?

Luźne Gatki – co by tu w nadchodzącym roku?

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 4

Pod tym afterkiem w komentarzach oczekuję od Was wpisów z Waszymi propozycjami Etam’owymi, o czym lubicie jak gadam i z jakim poziomem emocjonalnym mam gadać. Wiecie już mniej więcej jakie tematy są w moim zakresie zainteresowań, co mnie drażni i na co lubię poużywać inwektyw. Może więc napiszecie mi jakie klimaty Was najmniej nudzą, a ja postaram się w Nowym Roku bardziej w nich przygotować i poprowadzić kilka monologów w ramach kanału radia. A może wymyślimy coś absolutnie nowego?

4 Odpowiedzi

 1. Ja proponuje etam testuje czyli relacje z doswiadczen z roznych dziedzin.

 2. Cześć Eeetam, Właśnie skończyłem pracę na dziś. Po przesłuchaniu tej audycji, dla mnie najciekawsze byłyby tematy POD WARUNKIEM, ŻE NAGRYWANE (bo inaczej nie ma sensu):

  Gr. I
  1. Amiga – Programy użytkowe – musiałoby to być z VIDEO,
  2. Amiga – Gry – musiałoby to być z VIDEO, ale ja tu bym widział analizę z punktu widzenia rodzica – dlaczego gry na Amigę uczą, bawią i rozwijają a współczesne nie,
  3. Amiga – Hardware – musiałoby to być z VIDEO, jak złożyć Amigę z twardym dyskiem, jak wgrać gry z Internetu, jak podłączyć do telewizora SMART TV i najlepiej jak to zrobić bez znaczących wahnięć na giełdach światowych (bez znacznych wydatków i bez zajmowania jednego osobnego pomieszczenia w mieszkaniu),

  Gr. II
  4. Audycje jak na Twoim YT: Komentarze nt. codziennie pojawiającego się wpływu państwa na naszą codzienność.
  5. Audycje z Karoliną: o szkole średniej, codziennie pojawiające się absurdy (chyba że teraz nie ma, bo za moich czasów były na każdym kroku), wnioski, spostrzeżenia, obserwacje, analizy Karoliny mile widziane,
  6. Spacery z psem po mieście i komentarze do widocznych absurdów rzeczywistości (a właściwie Władz Miasta) – musiałoby to być z VIDEO.
  7. Generalnie interesują mnie wszystkie informacje nt. społeczeństwa, co ludzie myślą, jak wyciągają wnioski, czym się kierują. Jak żyją. Sam obserwuję i rozmawiam z ludźmi w pociągu i na wyjazdach (do tego potrzebny dla Ciebie byłby budżet i czas). Bo informacje z TV Sraki bardzo wykrzywiają obraz.

  Gr. III
  7. Oldskulowy sprzęt, nagrania, miejsca.

 3. Poniższe przykłady to moje widzimisię i nie każdy musi się zgadzać (tak, pozwalam wam na niezgodzenie się ze mną – ale tylko ten jeden raz!).

  Osobiście CHĘTNIE posłuchałbym o różnych lifehackach, o miejskim survivalu, o freelancerce, o byciu „tysiącerem”, o płaskiej ziemi, o technikach animacyjnych i wyznacznikach dobrej animacji, o nowych technologiach i o tym, których technologii unikać przez wzgląd na niszczenie zdrowia, uzależnienia, ograniczenie wolności (inwigilacja), przykładowo: zalety i wady smartfonów. O sposobach walki z systemem i może nieco o tematach filozoficznych typu wolna wola, predestynacja (lub ich brak). Audycje z córą też spoko. A i jeszcze o pomysłach na nowe hobby, bo mi się moje znudziły. 😀

  Czego bym słuchał NIECHĘTNIE: gadki o filmach o kosmosie, polskie wydarzenia polityczne, astrofizyka (fotografowanie nieba – bo po co fotografować światełka sklepienia układu zamkniętego, jakim jest model płaskiej ziemi?).

 4. @etam
  A i gdyby ci zabrakło tematów, to zawsze ciekawe tematy praktyczne (minimalizm cyfrowy/życiowy, styl życia, psychologia, motywacja) znajdziesz na kanale TEDx Talks na youtube. Możesz przeanalizować te, które cię interesują, i owe przemyślenia wyłożyć na swój sposób, z własnej perspektywy.

Zostaw Komentarz