Spoiler – Korona Królów

Spoiler – Korona Królów

wpis w: audycje, Spoiler | 9

Kultowa już dziś, polska  mega produkcja, której akcja rozgrywa się w czasach Piastów! Wspaniała gra aktorska, świetny, trzymający w napięciu scenariusz, widowiskowe efekty specjalne, fantastyczne udźwiękowienie, nie dziwne więc, że to się po prostu doskonale ogląda! Po raz kolejny okazuje się, że Polak potrafi!

9 Odpowiedzi

 1. Prawie jak „Wersal. Prawo krwi”. Prawie 🙂

 2. Jestem tak w połowie audycji… zaczynam się martwić. Pominąłeś te dziewczyny z połowy pierwszego odcinka, które to obnażyły się niewinnym słodkim śmiechem, objąwszy zasięgiem spektrum geniuszu od lekkiego aspargera po zaawansowanego Maćka klanowego, obserwowały pierwszą „walkę” na miecze w naszym nieszczęśliwym serialu. Na bogato… eh..
  Ps… fajnie też Litwinów przedstawili, wiadomo Wilno to wiocha :D.
  … To słucham dalej.

 3. zrob spolera o fanatyku (ekranizacja pasty o ojcu wedkarzu)

 4. Podobnie krytykować można prawie każdą nowożytną Polską komedię. Co do seriali to prawie wszystkie to gówna w stylu Barwy szczęscia czy W-11 . Serial Korona Królów, wprawdzie ma biedne dekoracje, kostiumy czy drewnianą grę aktorską ale przynajmniej nie można go zaliczyć do tej polsatowsko-tvnowej papki z gówna dla ćwierćmózgów.

  • Można zaliczyćił i do post-tvnowskiego główna czemu nie…
   Nie widzę elementu, który by się wyróżniał.

 5. Jak ze wszystkim żeby robić coś zajebiście trzeba mieć dobrego skilla. A jak wiadomo w robieniu dobrych seriali to nam raczej jego brakuje. Myślę że praktycznie jest niewykonalnym zrobić taki serial jak na przykład w HBO w tak dużym budżetem. Może za piątym razem jak się wezmą za taki serial to już po prostu będzie lepiej.

 6. popularnosc tego serialu wynika z braku historycznych produkcji o polsce w ostatnich kilkunastu latach, a zapotrzebowanie jest duze, jak widac. Fajnie by bylo jakby jakies komercyjne stacje sie zabraly teraz za produkcje takich seriali.

 7. Agnessa_Angel

  Przez sukces „Wspaniałego stulecia” naszym się zachciało coś podobnego stworzyć i fani WS wiedzą, że to podobny serial 😛
  Wolałam „Wspaniałe stulecie”, choć było długie 🙂

 8. Kiedy spoiler pornoli „na wspólnej” i „mmm jak miło’ ?

Zostaw Komentarz