Luźne Gatki – Zróbmy Sobie Sami Dobrze Beta0.4

Luźne Gatki – Zróbmy Sobie Sami Dobrze Beta0.4

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 4

Z archiwum niepublikowanych dotąd kaset gdzie „Sami sobie zrobiliśmy dobrze” zamiast wówczas bodaj audycji Błażeja. W pogaance typowo etamowego stylu poza technicznymi niedociągnięciami przewija się na taśmi kilka osób, a kto dowiecie się cierpliwie słuchając. Etamowego lewaczenia też ciut było ( z okazji środy oczywiście LEWE OCZY WIŚCIE 😉

4 Odpowiedzi

 1. Pamiętajcie Kochani, lepiej być przez 10 sądzonym jak zabijecie intruza, niż przez 4 niesionym jak Was ów intruz zabije bo będziecie bezbronni. Wprowadzić obowiązek posiadania broni! A prawo do obrony życia to nasz ludzki obowiązek nie żaden przywilej. Jak ktoś na Was podniesie rękę macie obowiązek tą rękę jak to się mówi „upierdolić” przy samej dupie, żadnej litości dla bandytów.

  Linki do stron, o których była mowa w audycji:
  Kamerka do vlogowania o której rozmawialiśmy z Etamem możecie zobaczyć tutaj: YouTube.com
  Wizyta Kaji z kanału Globstoru w Muzeum Szynki Iberyjskiej: YouTube.com
  Krzysztof Gonciarz w kopalni kryptowalut w Polsce: YouTube.com

  Moja firma zajmująca się projektowaniem i drukiem 3D: surface3d.eu

  Dla osób zaskoczonych tym że w czasie pogadanki z Etamem o druku 3D czasem są fragmenty niepasujące zupełnie do niczego – Etam sam przyznał w czwartek wieczorem (19.04.2018) na pogadankach że coś nawalił mu program do montażu audio / wideo i wymieszało ścieżki dźwiękowe, co skutkuje tym że odpowiedź na pytanie nagle słychać w losowym miejscu. Niestety zawiódł software.

  Pozdrawiam.

  • Z obowiązkiem posiadania broni to częściowo racja. Na pewno wymaga to kultury posiadania broni. No i obowiązkowo dasz gnata Januszowi Alkowickiemu? Najpierw kultura posiadania broni, potem wolność posiadania broni. Każdy działający publicznie przeciwnik posiadania broni powinien mieć zakaz wsparcia przez organizacje uzbrojone (policję, ochronę). Tyczyc się to powinno również zagranicznych polityków i dyplomatów. Ale to utopia.

 2. Pani Etamowa bardzo uduchowiona osoba, można było się spodziewać takiej kurateli nad Etamem 😉 Bóg jednak istnieje.

 3. Etam, w nawiązaniu do Twojej nawijki na czacie o prądzie.

  Zupełnie nie rozumiem, czemu winisz się za emocje i kasujesz świetny materiał na podcast. Bez sensu. Kastrujesz się z emocji. Bez nich jesteśmy tylko jebaną biomasą. Bez nich nie ma radia. Przemyśl to i nie bój się wkurwa, zwłaszcza, że potrzebny jest do rozbudzenia lemingów. Na chłodno audycje wychodzą sztucznie, choć Twoje nigdy do tej pory nie były z plastiku.
  Albo ktoś wywiera na Ciebie presję, byś się hamował, albo czegoś tu nie rozumiem. Chcesz mieć podobne problemy, co teraz Krawiec z interakcją, słuchaj rad słuchaczy, którzy tylko dlatego cenzurują emocje, bo sami ich albo nie czują, albo byli za nie karani.

Zostaw Komentarz