Luźne Gatki – Dzienny Wojtek – Etam spaceruje, amiguje, radzi

Luźne Gatki – Dzienny Wojtek – Etam spaceruje, amiguje, radzi

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 11

Dzienny dużurny opowiadacz tym razem w walce o amigową dyskietkę oraz z garścią porad radiowych. Nie obyło się też bez spaceru na pierwszym większym śniegu tej zimy:

pierwszy snieg

11 Odpowiedzi

 1. niepowtarzalnainteligencja

  Eeetam mylisz się, każdy kto utożsamia się z jakąś organizacją, systemem, partią, religią, wiatą i tak dale………………., staje się automatycznie stronniczy i siła rzeczy nie może myśleć samodzielnie, tylko człowiek, nie należący i utożsamiający się z jaką kol-wiek organizacją, albo z poglądami, może sobie pozwolić na samodzielne myślenie. bez obrazy ale zauważyłem tu wiele osób nie myślących inaczej jak ich interes.

  są nie obiektywni

  • Muszę to przemyśleć – przepracować to co napisaleś. Bo włącza mi się tak na szybko jednak pewna instrukcja warunkowa… ale jest 2 rano wię nie jest to na ten moment do rozpatrywania.

 2. Swietny mix, zwlaszcza part ze zmywaniem 😀 Jestes na tyle interesujacym nadajacym, ze lepiej sie slucha Ciebie z talerzem w rece niz jakichkolwiek redaktorow pod krawatem 🙂 Te spontaniczne nadawanie to juz chyba znak rozpoznawczy NR. Polcalbym Ci stworzyc jakis kanal na YouTube. Jestes czlowiekiem od ktorego mozna sie duzo dowiedziec, spojrzec na zycie z innej perspektywy, a przy tym duzo sie nauczyc i ustrzec sie pewnych bledow na przyszlosc 🙂

  • Etam jest mega ciekawym osobnikiem. Tez od zawsze widzialem go na YT, jak sam wielokrotnie powtarzal lubi kamere, jest z nia obyty. Fajnie by bylo „podgladac” jak robi zakupy w biedrze, gotuje sniadanie, robi pranie, wyprowadza psa etc. a do tego wszystko okrasza fajną rozkminą. To sie chyba nazywa Daily Vlog 😀

 3. Dobry wilk pach

  Etam spróbuję odkryć twoją tajemnicę,przyłapałeś żonę kiedyś na zdradzie i jej wybaczyłeś i dlatego macie dziś pewien układ tak mi się wydaje że trafiłem w dziesiątkę,ale to są twoje osobiste sprawy

 4. Mam nadzieję, że nie będziesz jak ormo i nie będziesz nasyłał nikogo na remonty Etam.

 5. @niepowtarzalnainteligencja @etam
  Dokładnie Etammm… Kościół versus Orkiestra to kolejna ILUZJA WYBORU.. Caritas czy WOŚP, Lidl czy Biedronka, PO czy PIS.. Iluzja wyboru, to coś, co ma swoje zastosowanie zarówno w polityce, gdy możemy sobie wybrać przedstawicieli z tych dozwolonych przez grupę trzymającą władzę, ale ma to też zastosowanie w normalnym codziennym życiu, gdy dokonujemy setek wyborów kształtujących naszą konsumpcję. Bez względu na to, co wybieramy w większości decydujemy się na produkty powstające przez sieć firm powiązanych z kilkoma piramidalnymi korporacjami. Nigdy wcześniej media nie były tak połączone. Sześciu medialnych gigantów kontroluje aktualnie 90% tego co czytamy, słuchamy i oglądamy. Niegdyś Franklin D.Roosevelt powiedział: „Ludzie nie są więźniami losu, a jedynie więźniami swoich własnych umysłów”. Zatem jak zrozumieć i wyleczyć leminga z iluzji wyboru Matrixa..:?) Nie da się..:) Każdy leming jest więźniem swojego umysłu..! Lemingozie zalecam pozytywny detox umysłu.. Uwalnianie umysłu pozwala dostrzec, że naprawdę jesteśmy odpowiedzialni za to, jak wygląda nasze życie, oszukiwanie samego siebie czy stwarzanie pozorów..

 6. Etammm.. cytuję:
  „To budżet państwa powinien zapewnić.. Ja się z tym nie zgadzam, ale tak jest.. dokładnie tak jest.. albo się oszukujemy, że to jest, albo gadamy głupoty – niestety”
  To jest wzorcowy przykład oszukiwania samego siebie w stylu „Jestem za, a nawet przeciw” lub odpowiem wymijająco wprost o dodatnich i ujemnych plusach..:)
  Albo się chłopie zgadzasz z prawdą i logiką albo oszukujemy się dalej w tym Matrixie..

 7. Etam. Może przekonasz się do tworzenia prezentacji ma raspberry Pi zamiast amigi. Sprzęt mały, tani i prosty.

Zostaw Komentarz