Lewym Okiem – Stan Wojenny a IIRP

Lewym Okiem – Stan Wojenny a IIRP

wpis w: Lewym okiem | 5

W odcinku tym, poza karkołomnym zestawieniem Stanu Wojennego a działaniami rządu II RP, Błażej przedstawia kilka ciekawych postaci – między innymi polskiego lotnika, przemytnika i najemnika – Jana Zumbacha. Jak zwykle nie brakuje ciekawych dygresji.

5 Odpowiedzi

  1. Zainstaluj sobie Błażej jakiś kompresor albo kup dodatkowy mikrofon, niekoniecznie zbiorczy, bo siła głosu skacze potwornie. W KAŻDEJ audycji.

    • Łoooł, naczelny antysemita daje żydowi rady! Cud Nocnoradiowy! 😀

      • Ciekawi mnie, czy Błażej zwróci w końcu uwagę na temat numer jeden czyli na globalną emisję LICHWIARSKIEGO FED-owego PIENIĄDZA ODSETKOWEGO. Jeśli nie – znaczy syjon-zły.

      • O syjonizmie już z nim rozmawiałem prywatnie. Pogadamy kiedyś publicznie, jak będzie okazja. Swoją drogą – w tej audycji powiedział na ten temat pewne zdanie.

  2. Bartosiak jest syjo-atlantystą, sprzymierzeńcem banksterów. Każdy rusofob dziś jest antypolakiem. I nie sympatyzuję tu z żadnymi PiS-owskimi ONR-ami. Gdy spojrzysz na tzw. lewicę (razemy a nawet ikonowicze) i na tzw. prawicę (RN czyli PiS, Brauny czyli PiS i reszta jabłonowskich, zagórskich czyli PiS) w Polsce, to ujrzysz jedną myśl brzmiącą „Putin to diabeł, holoszwindel git, lichwa nie istnieje, Rotchshildowie nie istnieją; Izrael jest ok.

Zostaw Komentarz