Bez Litości – Z ostatniej chwili!

Bez Litości – Z ostatniej chwili!

wpis w: audycje, Bez Litości | 2

Audycja, która krótko po rozpoczęciu nabrała niespodziewanego obrotu. Zapraszam do historii zamachu terrorystycznego na Warszawę, relacjonowanego na żywo, oraz krótkiego aftera na koniec.

2 Odpowiedzi

  1. Dla mnie BOMBA!
    Świetnie potrzeba19 to zagrał, słuchałem tą relację i obserwowałem dwie stronki z trasą lotu z wypiekami na twarzy i chciałem już wierzyć, że jednak coś pierdolnie. Nie wyobrażam sobie co by się działo po relacji takiego zdarzenia w ogólnodostępnych mediach, a jak jeszcze ksiądz w czasie mszy zmieniłby jej przebieg mówiąc: „A teraz pomódlmy się za uwięzionych rodaków w samolocie…” KATASTROFA!

    No cóż, rajcowało mnie to, dzięki jeszcze raz potrzebo19 za sprowadzenie mnie do TEJ rzeczywistości, smutnej niestety.

    Pozdrawiam,

  2. Świetna robota, finezyjna, powiedziałbym! Gratuluję pomysłu i odwagi w realizacji. Nigdy nie słyszałem o podobnym patencie tzn. tworzenie fejku zamachu terrorystycznego na żywo jako audycja w radio (nie licząc jednego lądowania Marsjan). Swoją drogą podejrzewam, że kilka służb specjalnych miało nie przespaną noc, a nad twoim domem krążą teraz czarne helikoptery:). Minusem jest jednak timing. Myślę, że w każdym innym terminie reakcja świata byłaby większa. Nie zmienia to jednak faktu, że to rzeczywiście było historyczne. Pozdrawiam.

Zostaw Komentarz