Bez Litości – Terroryzm

Bez Litości – Terroryzm

wpis w: Bez Litości | 7

Audycja Potrzeby w temacie terroryzmu. Jak przystało na Nocne Radio – temat został przeanalizowany w sposób nietypowy i od innej niż zazwyczaj strony.

7 Odpowiedzi

 1. jak dla mnie audycja obniża poziom tego radia

 2. Witaj Potrzeba 19.
  Ja się nie zgodzę do końca. Mi się podobało jednak kilka uwag i odbierz to jako cel do poprawy jakości przyszłych audycji a nie coś bardzo negatywnego.
  1/ Skróć przerwy w monologu. Czasem są za długie co denerwuje i miałem momenty że już miałem wyłączyć podcasta.
  2/ Podawaj zródła skąd masz informacje, bo nie wiem czy to twoje domysły czy grzebałeś w informacjach i gdzie.
  3/ Staraj się mówić na luzie, nie spinaj łyd :), jak najbardziej naturalnie tak jakbyś prowadził dla siebie blog rec..
  4/ Staraj się jak najmniej używać yyyyy, eeeee, yyyyhhhhyyyy itd.. To bardzo wielu ludzi denerwuje.
  5/ Rób więcej przerw na muzyczkę, staraj się integrować ze słuchaczami, czytaj czata, komentuj tak jak robi Krawiec. Czasem kogoś pochwal, skrytykuj, no wiesz.
  6/ Stwórz swój styl, nie naśladuj Wołoszańskiego bo to już znamy i jakoś w twoim wykonaniu mi to troszkę nie pasuje wręcz przeszkadza i denerwuje. Masz dobry głos i spróbuj go modelować, ale tak wiesz, po swojemu, na luzie jak najbardziej naturalnie.

  Ogólnie ok, jak na pierwszą audycję 8/10.

  Powodzenia
  Hey

  PS.
  Postaw na jakość, a nie na ilość. Ilość przyjdzie z czasem 🙂

 3. Interesujące, dobrze się słucha. Czekam na więcej.

 4. Dobra audycja. Trochę boli to całe aktorzenie i brak dzwoniących, ale ogólnie spoko. Dużo informacji podanych w całkiem innej niż dotychczas formie pozwalającej spojrzeć na te sprawy z innej perspektywy. Co do muslimów to się zgodzę – ktoś chce nam sprzedać nienawiść do ludzi, których nawet nie znamy. Wirus nienawiści krąży po świecie i z własnego doświadczenia wiem, że bardzo łatwo go złapać.

 5. Fenomenalna addycja,gratuluje nie schematycznego spojrzenia na świat-hmm powiem więcej to co tu usłyszałem ratuje honor nocnego radia mocno spadającego w dół od czasu odejścia Clauda.
  Pozdrawiam serdecznie

 6. Chapeau bas POTRZEBA19. Chapeau bas raz jeszcze.

  Uderzyłeś w te same bębny w które odkąd pamiętam uderzam ja. O postawieniu siebie w czyjejś sytuacji. Zmienia to nasz punkt widzenia. Wiem że wielu mnie za to będzie hejtować co powiem teraz, ale… jakże łatwo nam oceniać cudze działania z perspektywy wygodnego fotela, w ciepłym pokoju, w wypasionym domu, po sytej kolacji z dobrym piwem w ręce. Spróbujcie choć raz wyjść poza swój tok rozumowania i spróbujcie (a to nie boli) choć raz popatrzeć na świat trzeźwym umysłem, na to jakiego czynu ktoś dokonał albo jakie w danym momencie ten ktoś podejmuje decyzje. Zawsze łatwo oceniać i rzucać utarte sformułowanie: ja bym zrobił to lub to… mówiąc to pijesz dobre piwko. Ja bym zajebał takiego czy innego… mówiąc to pijesz dobre piwko. A prawda jest taka że NIGDY nie wiemy jakbyśmy się zachowali na miejscu tej drugiej osoby. A teraz przytoczę fragment mojej wypowiedzi z jednego z afterów gdzie brutalnie stwierdziłem:

  „gdy amerykańskie bomby spadają na domy w Pakistanie jakoś nie robi to na mnie ogromnego wrażenia, ale gdyby USA zbombardowało miasto w którym mieszkam lekko bym się na tą Amerykę wkurwił”.

  Wyłączcie telewizory, zacznijcie myśleć samodzielnie. Wy twórzcie swoje poglądy a nie bądźcie jak gąbka chłonąca i powtarzająca to co dziennikarz w TV wam wklepał do mózgów.

  Pozdrawiam.

Zostaw Komentarz