Bez Litości – Samobójcy

Bez Litości – Samobójcy

wpis w: audycje, Bez Litości | 7

Być może niektórych audycji lepiej posłuchać w formie podcastu, a nie na żywo. Wycisz się na chwilę (jeśli jeszcze nie masz ADHD) i posłuchaj nowego odcinka Bez Litości w którym Potrzeba19 opowiada o ludziach, którzy wybrali ucieczkę.

Dodatkowe linki: Pożar na Legionów
 

7 Odpowiedzi

 1. Świetna audycja, oby więcej takich. Jest mi lepiej po przesłuchaniu jej.

  Można prosić o jakiś namiar na muzykę?

 2. Ja właśnie przesluchalem i idę się wysadzić. Spoko audycja zawsze coś innego fajnie się słucha.

 3. Słuchając tej audycji czułem się, jakbym słuchał jakiejś creepypasty. Z niepokojem wyczekiwałem na ponadnaturalny zwrot akcji z jakimś potworem w szafie.

  • Nie ma i nie będzie ponadnaturalnych zwrotów w tej serii – nasz rzeczywisty świat jest wystarczająco bezlitosny, nie musimy się posiłkować fantazją.

 4. Śmieszne, w ogóle nie rozumiesz samobójców. Skorzystałem z twojej rady żeby w czasie myśli s porozmawiać z dobrą znajomą. Nic mi to nie dało. Może trafiłem na zły czas. No ale cóż – trafiłem. Dzis dalej dół.

  • nigdy nie twierdziłem, że rozumiem samobójców. nie jestem tutaj ekspertem, najwyżej obserwatorem. i nie wiem, czy twoja rozmowa coś dała, nie mi to oceniać. wiem, że żyjesz, że napisałeś ten komentarz, i to jest coś. chcesz pogadać, odezwij się na skype:potrzeba19. bez zobowiązań, wszystko między nami, dopóki nie zadecydujesz inaczej. odezwij się, przeżyj kolejny dzień. wierzę w ciebie.

 5. Kurde odkąd wyszła audycja czuje sie świetnie czekam na nią cały czas. Wierze z góry ze na pewno będzie świetna, Potrzeba ma idealny głos do takich audycji, tylko jest jedno ale, mianowicie nie wiem czy jesz czy coś żujesz ale to ciamkanie w tle psuje klimat bo czasami aż sie idzie uśmiechnąć trochę groteska tutaj mówisz o takich rzeczach aż nagle mlask mlask i uśmiech sam wchodzi na twarz. Poza tym, orgazm ! Wincyj !

Zostaw Komentarz